Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Homofób voltam, de internetes...

Homofób voltam, de internetes játékban megismerkedtem egy meleggel, és most nem érzem azt, hogy e miatt ne beszélhetnénk?

Figyelt kérdés

Szóval alapvetően homofób vagyok, tehát ha úgy kezdte volna, hogy meleg, tuti letiltom egyből. Tök jól elbeszélgettünk, egyidősek vagyunk, volt közös témánk, mondta, hogy ha arra járok, ugorjak be egy kávéra, én is mondtam neki, és elvileg jövő héten ő pont jön erre. Most este benyögte hogy mi van. Amúgy elvileg van párja. Ha nem mondja, soha fel nem hozom, ergo meg sem tudtam volna. (Amúgy nem is érdekel, ha nem rám pályázik.) Most mégis furcsa érzés van bennem, megmondom őszintén, nem tudom, hogy így szeretném e beengedni a házamba. Persze nem tudom hogy öltözködik, stb, lesüt-e róla, de azért falun ha kiderül, hogy a portán volt egy b.zi, az egész falu ezt fogja beszélni, és valószínű hogy engem is annak fognak nézni. (Főleg, hogy nem nagyon látnak nővel, mert csak hétköznap vagyok itt, hétvégén meg a városba a barátnőmmel.) De amúgy meg értelmes ember. Szóval mit mondtok, mondjam le a dolgot, el kell utaznom jeligére vagy valami? Nem gondolom, hogy e miatt le kéne tiltsam vagy bármi.

Melegek, ti megsértődnétek, ha valaki ilyen helyzetbe megkérne, hogy ezt itt ne hangoztassátok, meg hogy ne gyertek szivárványos haspólóba? (Persze szebben megfogalmazva...) Amúgy azóta nem is tudok úgy beszélni vele, amit meg is jegyzett, szóval lehet meg is fog sértődni.


2023. jún. 23. 00:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Egy ember arról nem tehet,hogy milyen szexuális beállítotsággal születtet.Neked csak annyi a dolgod,hogy emberként kezeled mindezek mellett.Egy ember miért ne lehetne értelmes azért mert meleg,miért ne jöhetnétek ki?Akkor van baj inkább amikor már Whispertonhoz hasonló ripacskodó gyökérként viselkedik.
2023. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Heteróként nem értettem soha miben befolyásol az ha valaki meleg. Gondolom nem akarsz lefeküdni vele, akkor meg mit számít kihez vonzódik ha amúgy normális ember?
2023. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert amúgy mit számít, ha meleg? Itt igazábólinkább veled van a baj. Azzal, hogy szerinted, azért, mert meleg, már más ember. Meg azzal is, hogy olyan szűk a látóköröd, hogy a szomszéd Margit néni véleménye számodra az etalon.

Valami borsodi kis lepukkant faluban élsz, vagy mi?

2023. jún. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Én ugyan lepukkant nógrádi faluban élek, nincs bajom a melegekkel, de ha elkezd politizálni, na akkor vágom ki, mint a kutyát...

Ennyike.

A politizáló melegekből elegem van, lett.

Lásd nyugat, ahol elég intenzíven átbillent már a mérleg.

2023. jún. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

De jó volt még az a korszak,amikor csajoztunk,Simsonoztunk,átúsztuk a Dunát és egészségesen éltünk...

Ma már azt ítélik el,aki nem ért egyet a homokbánya tulajdonosokkal.

2023. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thunderfairy ***** válasza:
93%
Lényegében úgyanolyan emberek mint a többi. Az oké hogy a filmek sokszor tulzásba viszik az elfogadás hangoztatását, de attól még igazuk van. Úgyanolyan férfi mint egy hetero. Ilyennek születet. Beszéld meg vele hogy ezt a falutokba tartsa titokba amennyire csak lehet. ENNYI.
2023. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem akarom megsérteni sem, megnéztem a képeit Facebookon, normálisan öltözködik, de van fent szivárványos ruhás képe is. Nem nógrádi, de egy lepukkant kisváros, kb mindenki falunak tartja. Ami a probléma, hogy én betelepült vagyok, nem ide születtem, csak a dédszülők házát vettem meg, viszont kb mindenki ismer, munkámból adódóan. És ugye ez az egész putri egy narancskárosult gyülekezet... Szóval ha a szomszéd Margit néni elkezdi terjeszteni, hogy én is homár vagyok, akkor kb lehúzhatom a rolót. Mert Margit néni még lehet azt mondja, hogy látta bejönni, de a falu másik szélén már tuti azt beszélik, hogy 10-en jöttek, és orgia volt. Aztán ahogy ez a sztori visszajut a Margit nénihez, onnantól kezdve természetesen ő is mindent látott és hallott. Ha nem volt itthon, akkor is. Mindegy, megmondom neki így ahogy leírtam.
2023. jún. 23. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:

A képeiből te nem gondoltál erre, akkor más se fogja ezt gondolni.

Most komolyan egy férfi nem mehet fel férfi lakására, csak szex miatt?

Gondolom nem mindennapos vendég lesz nálad.

Ha nőket viszel fel, narancsos Marika nénik arról is pletykálnak, ezzel nem tudsz mit kezdeni.


Nekem fordítva volt, online beszélgettem fiúval, aki tök normálisnak tűnt, aztán hirtelen előjött a téma, és kiderült, hogy transzfób, én elég elfogadó, liberális.

2023. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jobb is, hogy ezt elengeded, kérdező. Nem a barátod személye vagy nemi identitása miatt - azzal az égvilágon semmi probléma nincs - hanem a tirpák népség miatt.

Én egy nagyobbacska faluban éltem. Drágalátos apám, aki nagyon szeretett felönteni a garatra, egyszer részegen felnyársalta magát háttal a ruhafogasra. Másnap már az egész falu azt beszélte, hogy én meg anyám szúrtuk le, meg a kukoricásban bujkáltunk a rendőrök elől... 🙄 A kisboltban úgy néztek ránk, mint valami szökött bűnözőkre.

2023. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább azt kérdezd meg magadtól, hogy tudsz ilyen emberek között élni? A falura gondolok. Megismerkedsz valakivel, aki jófej, és megbántod, csak mert mások mit szólnak. Vagy mert képtelen vagy kilépni a saját fejedből.

Nem muszáj homofóbnak lenned. Ezen lehet változtatni. De amíg ragaszkodsz a berögzült dolgokhoz és idióta emberek véleményéhez, addig nem fog változni semmi.

Amúgy igen, "meg fog sértődni". Bár gondolom nem te vagy az első, aki emiatt lekoptatja, de ettől még ugyanúgy rosszul esik.

2023. júl. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!