Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel nagyon...

Legjobb barátnőmmel nagyon máshol tartunk az életben, és kezd fárasztani a különbség, hogy annyira más témáról beszélne ő, mint én. Ha emiatt hanyagolom, szar barát vagyok? Ő a legjobb barátnőm, de néha elkopnak barátságok. Több lenn.

Figyelt kérdés

27 vagyok, ő mindjárt 28, és gimi eleje, vagyis 2010 szeptembere óta vagyunk legjobb barátnők. Az bizony 13 év barátság, nem kevés.


Engem tavaly eljegyeztek, idén házasodok, 1-2 év múlva baba lesz.


Ő most szingli. 10 évet volt egy fiúval se veled, se nélküled kapcsolatban. Egyik buta döntést hozza a másik után, ha férfiakról van szó. Nagyon szeretne szerelmet, és 30 előtt akart volna gyereket, de naiv kislányként bolyong a világban, és semmi tartása ismerkedéskor. Pl. megbeszélik a pasival, hogy pénteken randi, mégis csak péntek este 7-kor ír neki a pasi, hogy este 10-kor jó-e. Ő meg ugrik. Meg eleve olyan hülye szempontok alapján ismerkedik, hogy legyen üzletember, aki öltönyben jár dolgozni, és azt viszont elnézi, ha otthon ő viszi a teljes háztartást, semmibe se segít be a pasi... Ez akivel 10 évig voltak on-off, ez már hányszor lekoptatta, ő meg visszakönyörögte magát. Múltkor is valaki akivel ismerkedett, megírta neki nem lett szerelmes, és a barátnőm azóta kuncsorog, hátha mégis beleszeret... Tényleg semmi tartása, borzalmas. Lefáraszt ezekkel az újabbnál újabb rossz döntéseivel. Ő akar gyereket 30 alatt, aki 28 éves létére otthon lakik, és még sosem élt együtt férfival? Mert a 10 éves kapcsolatában sem költöztek össze...


De kedvelem, mint embert, csak ez ne lenne... Én nem a Tindernél meg Bumble-nél tartok, meg én nem így ismerkednék a helyében, hogy üzletember legyen, és tartás nélkül takarítok rá... (A 10 éves kapcsijában átment hozzá takarítani, nem laktak együtt...)


Őt szeretem, de a béna magánélete lefáraszt... Ő lesz a koszorúslányom...


2023. jún. 25. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Semmivel se rosszabb, mint a te sablon sztorid, kb. 10-ből 9 esetben ezt látom én is hogy "eljegyzés -> házasság -> gyerek", unalmas és irritáló. Rosszul vagyok már hogy facebookon is mást se látok csak ennél eljegyzés, annál esküvő, amannál megszületett a gyerek... Akkor már inkább a barátnőd. Meg azt írod semmi tartása, hát nem tudom, annak sincs szerintem sokkal több aki a mai világban se képes nemet mondani a házasodásra meg a gyerekre, aztán meg kesereg hogy oda az élete...
2023. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Az az ő élete, a tiéd meg a tiéd. Miért kéne ugyanúgy élnetek? Ha barátok vagytok, biztos egy csomó más dolog van, ami közös bennetek, nem értem, miért zavar, hogy ebben meg eltérőek vagytok.
2023. jún. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ő is unni fogja a te házasságszervezős meg pelenkázós sztorijaidat elhiheted..
2023. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kitana. ***** válasza:
72%
Szerintem jobban járna nélküled.
2023. jún. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Szoval eddig azert voltatok baratnok mert hasonlo dolgokrol szerettek panaszkodni.
2023. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem érzed jól magad vele, akkor nem kötelező vele tartani a kapcsolatot. A legtöbb barátság megszűnik.
2023. jún. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg ilyet láttam már, mint te. Eljegyezték, és onnantól úgy viselkedett, mintha a világ urává nevezték volna ki, lenézett mindenkit, aki "nem tart még ott, ahol ő" - hogy esetleg valaki nem is akart ott tartani, mert nem volt célja sem a férj, sem a gyerekek, az nem érdekelte. A barátnőd tényleg jobban jár nélküled.
2023. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Az vagy.
2023. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Itt a megoldás.

Pontosan két ellentétes életszakaszban járó barátnőről szól.

[link]

2023. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kaptam két privát üzit, azokat köszönöm, sokkal értelmesebbek.voltak mint az itteni válaszok. :)


Itteni valaszoknál nem ment át a lényeg, úgy látom... Nem értitek, hogy nem lakik együtt a pasival, de átjár hozzá takarítani? Egy utolsó csicskaként viselkedik a férfiaknak, ez zavar, nem az, hogy szingli!


És nem fárasztom esküvő meg pelenka dolgokkal, a pelenka még nem is aktuális, az esküvőt meg csendben szerveztem meg a vőlegényemmel, nem terhelem le vele. Én vagyok az, aki folyton az ő béna pasizós sztorijait hallgatja, nem fordítva...


Az egyes válasz amúgy nagyon fájdalmas volt. :D Szegénynek savanyú a szőlő. :D Nem baj, megbocsájtom, hogy rajtam vezetted le keserűségedet, nincs harag.


Na mindegy. Látom a beszólás megy itt, egymás megértése nem. A barátságunk egyelőre biztos nem fog megszakadni, de tény, hogy rossz úton halad.


Számomra a vőlegényem az egyik legjobb dolog az életemben, mert nagyon megkönnyíti azt. Mindig azt nézi, nekem mi a jó, süt, főz, takarít, bevásárol, jól keres, méghozzá itthonról végezhető munkával. Jóképű, és együtt járunk sportolni... :) Németországban élünk, bő 4 éve ismerkedtünk meg... Ő a szerelmem, és már alig várom, hogy hivatalosan is igent mondjunk egymásnak.

A baratnőmnek se ömlengek ennyit róla, ne fájjon a szíve. De ide most megérte, hogy a beszólogatós orrotok alá dörgöljem. :D

2023. jún. 25. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!