Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen viselkedésmód ez...

Milyen viselkedésmód ez baràtsàgban?

Figyelt kérdés
Hívott hogy menjek el hozza hűt be italt.Jo is volt minden,jol elbeszelgettunk.Ő kozben vasalt is kicsit.Utana inditvanyozta menjunk kicsit ki levegore setalni,de meg keszulodott vihar kerekedett.Fenykepezte,videozta a vihart es utana belefeledkezett hogy hogy rakja ki a torteneteben azt szerkesztette.Nem is figyelte ha valamit kerdeztem.Engem kicsit aggasztott hogy jutok haza taxival menjek vagy merjem megvarni az autobuszt.Kozben az ablakhoz mentem nezelodtem.Serto volt hogy annyira nem figyelt.Nalam ha vendeg van igy nem viselkedek.Nem voltam ott 5-6 orakat hogy azt mondhatna ott felejtettem magam.A masik nem annyira erdekelte hogy jutok haza,eleg reszvetlem volt.Ha ilyen ido van es valaki utazik felajanlottam volna maradjon ott.Nem azert mert annyira eltem volna vele,hanem lassam tamogat,szamithatok ra.De ez nem igy van egyre bizonyosabb.Az a benyomasom eleg felszines szemely,bar nem annak tunt.Ugy latom o mindenkivel ilyen.Sajat maga van eloterbe.Szokott irni,uzenetben nagyon erdeklodo,talalkozunk is.Arra viszont felfigyeltem ha nekem rossz,segitseg kell o elhatarolodik.Tolja a talalkozot akkor.Amikor neki volt rossz nem ilyen volt.En nem is igy viselkedtem vele hasonlo helyzetben.Elegge csalodtam.
2023. jún. 25. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Felnott vagy,kitalalod a hazajutast.

Mi se altatunk itt baratot. Sot mi ndm is fogadjuk a baratainkat az otthonunkban. N

2023. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pont a hazajutasrol volt szo.Ezt csak megemlitettem.A telefon nyomkodas zavart meg hogy figyelembe se vett akkor.
2023. jún. 25. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki fényképész meg tiktoker ott más ember csak szűkösen fér el.
2023. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
És ezeket mindet elmondtad neki, ugye?
2023. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom felnőtt, befásult és nem akar pátyolgatni téged, nem Máltai Szeretetszolgálat.
2023. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!