Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy állnátok bosszút egy...

Hogy állnátok bosszút egy olyan lányon, aki bajt kevert és uszított a saját haverom ellen?

Figyelt kérdés
Nem erőszakos bosszúra gondolok , férfi vagyok és férfi haverommal ugrasztott össze a lány a bajkeverő viselkedésével. ( hazugságokat állított a haveromnak rólam , haveromról meg nekem). Valahogy az újja köré csavart rendesen. De annyira leállíthatatlan, hogy most már meg akarom leckéztetni úgy, hogy megemlegessen engem élete végéig, de nem vagyok elég furfangos ehez. Konkrét tanácsot kérek, nem lebeszélést a tervemről. Meg akarom a lányt alázni úgy, ahogyan ő is ezt tette velem.

2023. jún. 29. 03:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Felnőnék.
2023. jún. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Hahaha, mindig úgy röhögök az ilyen palikon. A fsz feláll, az ész megáll. És még akkor a pasik okosabbak, mint a nők :) hogyne. ahahahha....
2023. jún. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Én nem tudok sajnos nevetni azon, hogy ennyi kezeletlen pszichátriai eset él köztünk.
2023. jún. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Pszichológust neked
2023. jún. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Borsot törnék az orra alá, esetleg kukoricára térdepeltetném.
2023. jún. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Haveroddal kölcsönösen megbeszéltétek a nézeteltérést, nem?

Engedd el és ne vesztegesd a drága idődet a számodra nem szimpatikus illetővel való foglalkozásra.

2023. jún. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6 utolsó! Mondtam hogy nem lebeszélést akarok, biztos igazad van részben, de én revansot akarok, az ítélkezők feljebb pedig nem tudják a pontos sztorit, azért kíváncsi lennék, ha pl.: leöntenének egy vödör szarral, vagy leköpnének, vagy megalázóan beszélnének veletek, akkor mit csinálnátok.....Mert ítélkezni , magyarázni, hablatyolni mindenki tud, a segítség mindíg nehezebb. Mondtam , hogy nem erőszakos bosszút akarok. csak olyat amivel a padlóra teszem! Rúgják ki a melóhelyéről elsőként. Volt egy ilyen film is erről: ,,bérbosszú bt"-megfizetünk, ha megfizetnek. Semmi köze az életkorhoz, vagy a pszihológiai állapothoz a bosszúnak, hiszen a bibliában is benne van: ,, szemet szemért, fogat fogért!" ....meg akkor az Ukránok is hülyek mert bosszút állnak majd az oroszokon? Drága jó Istenem nem lehet elfogadni azt, hogy nem mindenki egyforma, van aki elengedi ezt a dolgot, van aki nem, az aljas viselkedést nem mindenki nyeli le, ahogy én sem! Ennyi.
2023. jún. 29. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezek szerint megérdemelted, ha ennyire bosszút akarsz állni...
2023. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!