Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csúnya férfiként jól érzem...

Ha csúnya férfiként jól érzem magam saját társaságomban, jól elvagyok magamba, nincs szükségem a környezetem validációjára az szokta zavarni az embereket?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted ki nem szarja le, hogy mi van veled? Észre sem veszik, hogy a világon vagy, nem hogy zavarja őket bármi, amit csinálsz.
2023. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kitana. ***** válasza:
50%
Senkit nem érdekel. Ha úgy érzed, hogy zavarod őket, az nem emiatt van.
2023. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szoktak kóstolgatni csak azért kérdem. Gondolom irritálja a nyugalmam, lelki békém őket..
2023. jún. 15. 22:40
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem te irritálod őket. A csúnya és a kövér emberek ezt váltják ki másokból.
2023. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4


Nem vagyok kövér. Magas és vékony.

2023. jún. 15. 22:46
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
3 Kérdező, Pontosan:D
2023. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

A valóban kiegyensúlyozott, békés emberek senkit nem irritálnak. Akik viszont belül szoronganak, és ezt ilyen bullshitekkel próbálják leplezni, azok nagyon.

Ha valóban olyan kiegyensúlyozott és békés lennél, akkor egyrészt nem a csúnyaságodat tartanád a legjellemzőbb tulajdonságodnak, másrészt meg magasról nem érdekelne, kinek mi a véleménye. Nem csak úgy mondogatnád, hogy nem érdekel, de azért kérdést kiírsz róla a Gyakorira, hanem eszedbe se jutna. Az emberek meg éppúgy ellennének veled békében, ahogy te is magaddal.

2023. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hova gondolsz ***** válasza:
80%

Azt vettem észre az életem során, hogyha eltérsz valamiben a "tömegtől" akkor az rendkívül zavarja őket. Próbálnak fogást keresni rajtad, de ha nem találnak, na akkor még jobban összezavarodnak, mert nem értik, hogy te mitől vagy nyugodt, miért nem közeledsz feléjük és persze ilyenkor megpróbálnak kibillenteni.

Nem kell velük különösebben foglalkozni.

2023. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Senkit sem tavar/érdekel
2023. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Hogy irrtálhatna bárkit is, ha te magadban vagy?

Leírhatnád a konkrét esetet, mert eddig ez megint csak provokáció

2023. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!