Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttként hol és hogyan...

Felnőttként hol és hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok. Az elmúlt 10 évben minden barátom eltűnt az életemből de szó szerint. Volt akit félreismertem és átvert, a legtöbben külföldre vagy iszonyat messzire költöztek az országon belül. Gyerekkoromban ugyanez volt, a "nagy igaz" barátok, akikkel sülve-főve együtt voltunk, sorra vagy elköltöztek másik városba és egy idő után megszakadt a kapcsolat. Felnőttként is keresem ezért emiatt a sorozatos trauma miatt talán az igaz barátomat, barátaimat ami talán sose volt..? De nagyon bizalmatlan is vagyok éppen a fentiek miatt... Ki hogyan ismerkedne felnőttként? Ja és a munka is ki van lőve mivel vállalkozó vagyok így nálam még sajnos ez sem opció...

2023. júl. 1. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Előbb rendbe tenni magad, és a traumáidat feldolgozni.
2023. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez megvan ez a része azért is vagyok vele tisztában hogy keresem az "igazit". De az is igaz hogy nem tudom így hogy kezdjem el... Boltban, Valami hobbi mentén? Nem tudom tanácstalan vagyok. Adnék én esélyt új embereknek, bár tény hogy sok volt korábban a pofára esés, de az a baj hogy igazából nem tudom "hol induljak el".
2023. júl. 1. 18:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Hobbi, amihez kell társaság? Mondjuk tánc, vagy valami tanfolyam? Edzőterem?
2023. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Edzőtermen gondolkodtam én is mert bár nem vagyok kövér meg azért sportos vagyok de régen szerettem nagyon futni edzeni. Csak nem tudom egy edzőteremben mennyire köttetnek barátságok, de abban igazad van hogy ha meg sem próbálom sosem derül ki!
2023. júl. 1. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nehéz, nekem se megy, és én is nehezen barátkozom. A kérdésedre válaszolva, vagy nem válaszolva: lövésem sincs.

Én ráadásul még idősebb vagyok.

2023. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen akkor te is hasonló cipőben jársz. Az a durva hogy táv barátság úgymond van 1-2 emberrel de az annyira nem olyan... én igényelném a halott szót, a személyességet, mert szerintem az az igazi barátság. És sajnos nehéz ebben bármerre elindulni. A fiam most lesz ovis már azon is agyaltam hogy az oviban hátha lesznek apukák de ki tudja...
2023. júl. 1. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha egy huszassal fiatalabb lennék,örömmel barátkoznék.

Ha egy parkban olvasok,akkor is a fiatalok találnak meg, beszélgetni odajönnek csak úgy...Ez jó dolog,mivel nekem sincs barátom,legalábbis olyan,akivel élőben ! lehetne beszélgetni,sétálni..

De ez van :)

2023. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jarjal konditerembe.
2023. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Járj el utazni, fesztiválozni, jógázni, kondizni, kávézóba, táncolni, sétálni, legyen házi állatod és járj el vele sétálni, stb.. a lényeg, hogy járj különböző helyeken, és mosolyogj az emberekre. Csak összehoz a sors majd valakivel!
2023. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Konditerembe nem haverkodni járnak az emberek
2023. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!