Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez milyen viselkedés?Màsok...

Ez milyen viselkedés?Màsok miatt lemondani megbeszélt dolgot?

Figyelt kérdés
Persze akadhat nem vàrt vagy vàratlan dolog,de az ritka.Elég becstelen magatartas lemondom az egyiket amit megbeszeltem a masikert.Csak a masik szemelyek nincsenek ott olyan gyakran es megis ha azok hivjak ejt masokat.De valoszinuleg ilyen zavaros gondolkodasu emberrol van szo aki pillanatnyi hangulatai lehetosegei szerint dont.Igy nem csoda ha vannak bezuhanos idoszakai mert nem keresi senki.Akik kerestek azokat lepattintotta ha volt neki mas erdekesebb program,szemely.Az ilyen emberrel nem lehet igazan baratkozni vagyis baratsagot fenntartani mert ez nem az.
2023. júl. 6. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
mivel te ragacs személyiség vagy ezért kénytelne vagy elviselni , normális ember az ilyent leépíti
2023. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ragacs,nem tapadok masokra😀vagy ugy erted ragaszkodo szemely? Az lehet...egyebkent a mondatod masodik felevel egyetertek
2023. júl. 6. 11:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, leépítettem. Tetejébe sms-ben mondta le a 3 hete lefixált programot, mert más ismerőssel találkozott. Nem látványosan, de szép lassan leépítettem, telefonálni nem értem rá (nem vettem fel, ha hívott), emailben válaszoltam volna, de ő így levelet írni utált. Így járt.
2023. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a legsertobb mikor mas miatt...mert az ugy fordithato nem vagy olyan fontos,unalmas vagy jobb programom van...az ilyen emberek hatarsertok,megbizhatatlanok.Nem lehet rajuk alapozni.Ez nem baratsag
2023. júl. 6. 12:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Es az ilyen emberrel ha lebeszelsz valamit es jon a "jobb" program neki meg benne van nehezteles feled mintha te lennel a hibas vagy az akadaly
2023. júl. 6. 13:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig mondom, hogy ahol nincs elvárás, ott nincs csalódás sem, dehát nem értitek.
2023. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az elvarassal igazad van,csak ha mindig mindenki kénye- kedve szerint cselekedne az eleg tisztessegtelen s masikkal szemben akkor jobb eleve nemet mondani vagy becsuletesnek lenni es nem kerni talalkat a masiktol ha ugyis lepattintom mert olyan a kedvem
2023. júl. 6. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ismeerost ertheto lemondani egy barat miatt
2023. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem egyezek vele,de ki tudja kinel ki milyen kategoriaba esik ha igy csinal
2023. júl. 6. 17:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Van aki mindenkivel ezt csinalja amilyen epp a kedve de sok embernek ez nem jo be
2023. júl. 6. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!