Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha sokat támadnak az antiszoci...

Ha sokat támadnak az antiszociális viselkedés megengedett?

Figyelt kérdés

Tehát hogy verbálisan és ha kell fizikálisan megtorolod amiért a hírnevedet és státuszodat próbálják körmönfont módon aláásni?

Amit megtanultam, hogy a csendes és becsületes embereket semmire sem tartják.

Ilyen esetben eldöntöttem, hogy bármit megengedek magamnak, nem érdemelnek szép szót.

De jogos ez a megnyilvánulás a részemről?


2023. jún. 14. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a megtorláson járjon a fejed, hanem a miért megkeresésén, és akkor van amikor gyorsan, van amikor lassabban, de mindig kiderül az amire igazámn kíváncsi vagy. Utána még mindig dönthetsz, hogy mit teszel a számodra kártékony emberekkel. Sosem jó a hirtelenség, forró fejüség semmiben. Hideg fejjel tud az ember a legjobb döntést hozni.
2023. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


De a miértek mindig ismertek számomra.

1. Mivel csendes vagyok alapból ezért gyengének ítélnek a gyengét meg támadni kell

2. Mivel introvertált vagyok ezért bután nagyképűnek tartanak ezért megérdemeltnek gondolják a csesztetésem

3. Mivel a külsőm nem annyira félelmetesen férfias ezért nem riadnak vissza a csesztetésemtől

2023. jún. 14. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

"1. Mivel csendes vagyok alapból ezért gyengének ítélnek a gyengét meg támadni kell"


A legnagyobb előny egy embernél, ha így ítélik meg, ismeretlenül. Én a Természetfelettinek és ennek köszönhetem, hogy életben vagyok most:)


"2. Mivel introvertált vagyok ezért bután nagyképűnek tartanak ezért megérdemeltnek gondolják a csesztetésem"


Mennél többet csesztetnek-annál többet veszítenek, csak a csesztetők erre későn szoktak rájönni. A te nyereségedre-az ő veszteségükre:D A 3-asra ugyan ez vonatkozik.


+Mennél idegesebbek a csesztetők, annál több hibát vétettek/vétenek.

2023. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
3+ Kérdező, ismerd meg é ki az ellenséged, sosem hátrány:)
2023. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Én eddig nem ezt láttam. Nem hiszek egy természetfeletti erőben amely igazságosságot propagál.

Simán az agresszívabbaknak jobban megy soruk. Ezért kell agresszióval válaszolnom mert ez az egyetlen módszer ami beválik belük. Csak ezt a nyelvet értik.

2023. jún. 14. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
5 Miért adod ki magad áldozatnak, mikor pont a fonákja vagy. A cselekedeted és a kevélységed megnyilvánulása buktatott most pl. le.
2023. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akármikor megengedett.


Csak az idióta átlagemberek, akik támadják a másikat pofázzák azt a másikról, hogy antiszociális.


Ha ők lennének ebben a helyzetben, ők is ezt csinálnák. Ahogy meg is csinálják.


És náluk nagyobb birka nincs, tehát épeszű ember nem követi az ő birka mazochizmusukat.

2023. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van, amikor azt mondják, hogy hivatalos személy. Na és akkor? Az ember csak nem hagyja magát. Attól még nem lesz nagyobb rangja, csak egy sima irodai munkás.


Nem hivatalos személy.


Vagy a rendőrök. Egy alja munka. Bűnözöket kapna el, sima behajtók, csak az állami munka.

2023. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magyar társadalomban minden úgy jó, ahogyan van: akár jól-, akár rosszul viselkedsz, igazad van.
2023. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!