Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feltesz egy kérdést utàna nem...

Feltesz egy kérdést utàna nem mondja miért? Milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Baràtsàgról van szó.Nem mondanam hogy felos az illeto nem arrol van szo.Ha o akar valamit vilagosan kifejezi akkor mindig lehet talalkozni.Maskulonben irasban kommunikal,de ir eleg sokszor,csak a talalkat huzogatja.Amikor kerdez valamit pl.ma ma tervezek- e menni egy rendezvenyre irom gondoltam ra utana semmit nem ir errol csak ir hogy irjon valamit.Tobbszor volt igy gondolom latja neha hogy haragszom az igeretek miatt es azert tesz fel egy ilyen kerdest ami azt mutatja mintha akarna talalkozni.Kezdek belefaradni.
2023. jún. 8. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha megkérdezi, hogy mész-e valahova, az önmagában még NEM jelenti azt, hogy veled akar menni, vagy hogy igényt tart az idődre. Talán csak csevegni próbál.
2023. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet...csak mondta mult heten mikor kerdeztem a heten talalkozhatunk,ezert gondoltam...de igaz valiszinuleg csak csevegni probalt mert tett fel kerdeseket
2023. jún. 8. 13:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alapjan amit irtal az illeto magatartasa ugy is ertelmezheto hogy irkal hogy fenntartson kommunikaciot masokkal ha epp unatkozik,rossz neki,de annyiba nem vesz hogy talalkozzunk csak ha o akarja.A masio igenyeit,kereseit figyelembe se veszi.
2023. jún. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!