Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya férfiként miért ilyen...

Csúnya férfiként miért ilyen nehéz magabiztosan férfias maradni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt sulykolják beléd, hogy nem érsz annyit mint más.
2023. júl. 6. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyenekel nem szabad foglalkozni, tudom nehéz, de csak azt tudod tenni, hogy nem veszed magadra.


Ha nem vagy megelégedve a kinézetedel járj el futni,edz, sportolj. Esetleg próbálj ki új haj, illetve ruha stílust.


(Szerintem csúnya ember nem létezik csak sok hülye akiknek nincs jobb dolguk mint a másikat bántani mert nincs jobb dolguk)

2023. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Meg vagyok elégedve magammal de folyton tesznek egy megjegyzést amivel le akarják törni a kedvem.

2023. júl. 6. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csúnya, de férfias, magabiztos férfi vagyok. Annyi az egész, hogy a nőknél nincsen sikerem, de a munkahelyemen, vagy férfitársaságban magabiztos vagyok.

Bár a nők elkerülnek, attól én még férfi vagyok és úgy is viselkedek.

Azt, hogy meg mások mit gondolnak rólam, lesz@rom.

2023. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


Erre irigy vagyok.

És nem szokta kikezdeni az önbecsülésed, hogy a nők nem vesznek férfiszámba? Nem érzed, hogy hazudsz magadnak?

És amikor poénkodnak a külsődet illetően?

2023. júl. 6. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ezzel hazudna magának. Van egy magabiztos önképe s ezzel egyáltalán nincsen baj sőt követendő példa.


Ha pedig poénkodnak a külsődel akkor mikor van egy magabiztos önképed és kiállásod ez egyáltalán nem tud meghatni sőt még nevethetsz is rajta s mondhatod, hogy: na ilyet sem mondtak még!

2023. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Persze. Az önbizalom is épül valamire.

Ha társadalmi számkivetett vagy akkor mitől lenne önbizalmad?

2023. júl. 6. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Az voltam Nagyon sokáig,de mégis van s volt is önbizalmam mert: Dolgozom magamon s a személyiségemen. Van egy stabil képem önmagamról amit nehezen lehet megbolygatni. Mikor piszkáltak/ bántani akartak nem èrdekelt a többiek véleménye s olvastam ha kellet kiáltam magamért. Nehéz munka volt nem azt mondom, de tettem érte s most teljes mértékben elégedett vagyok magammal. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes s sosem leszek az,de ez így van rendjén. Ahogy tudok fejlődöm, csiszolgatom magam viszont nem várok el túl sokat magamtól csak anyit amenyit kell.

2023. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szemtől szembe nem szoktak poénkodni a külsőmmel. A hátam mögött meg nem érdekel. Én mindenkivel rendesen, normális hangnemben kommunikálok, azért ezt mindenki jónéven veszi. Mondhatnám, hogy azért kedvelnek sokan, persze csak mint barátot. Sportoltam is régebben sokat, de az arcom csúnya, nem tetszem a nőknek egyáltalán.

3#

2023. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!