Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire elterjedt manapság a...

Mennyire elterjedt manapság a határozott, magabiztos, helyes férfias férfik, akik komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Én egy határozatlan félénk önbizalomhiányos fiú vagyok, inkább barátzónába tesznek a nők. Azt vettem észre hogy az ismerőseim is hasonló férfiak vagy igaz olyanok, mint ami a leírásban van, de nem akarnak komoly kapcsolatot vagy bunkók.

Azon gondolkodtam, hogy vajon a nők hogy fognak így párt találni, ugyanis ilyen pasiból szerintem nagyon kevés van.


2014. szept. 22. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
a mai nőknek valami nincs rendben az agyukkal az tuti! írja a csaj szép vagy helyes vagány ezután kitérek a randira erre közli hogy csak legyünk barátok !
2014. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gond az utolsó résszel van, kérdező. Határozott és egyenes férfi vagyok, az arcommal is szerencsém van, mégis csak addig boldogulok amíg vagy szexkapcsolatként indítok, vagy végig tudatosan vezetem a másikat és megjátszom magam.


Ha viszont megnyílok és törődni kezdek vele, azt onnan egyik lány se becsüli.

Persze nem kell bunkónak lenni, nem erről van szó. De sebezhetőnek lenni sem jobb.

2014. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orsy070 ***** válasza:
8%

A mai pasik csak a b...ra mennek ezert nem kellenek semkinek sem nem komolyan ugy valtoznak mind az idojaras.

Csajok !!! a pasik mind szemetek megha vannak par nagyon aranyos ugyis szemetladak:D 21 L

2014. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 a csajok meg a pénzre, egyeszerre4 pasi dugja őket felváltva, csakhogy nem kelljen dolgozni. :D
2014. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orsy070, ezért kellene férfiakat választani. Mi hasonló okokból keresünk nőket és nem hü1ye libákat.
2014. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!