Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30-as, introvertáltabb, nem...

30-as, introvertáltabb, nem bulizós, csendesebb nő (olyan érdeklődési körökkel, hogy zene, irodalom, nyelvek, kultúra, filmek, szép helyek, vízpart) hol tudna barátságot találni, kialakítani?

Figyelt kérdés
Voltak korábban barátnők, de elkoptak, családot alapítottak, megváltozott más irányba az életük stb.

#barátkozás #barátnőség
2023. júl. 9. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ország melyik részén élsz ?

Mozi, kirándulás engem is érdekel.

Ha nem gond, hogy férfi vagyok.

2023. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosítok: nem szeretek moziba járni, sem nagy tömegbe. Introvertált vagyok, tévében érdekelnek a filmek, nem moziban.
2023. júl. 9. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont ez vagyok. :D Mondjuk engem a mozi pojt nem zavar.
2023. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Manapság 10 ezerből egy film, ha megnézhető és az is Skandináv, Francia stb.. Az igazán jó filmeket már nem játsszák a mozi vásznain, meg az nem nagy élmény, hogy úgy nézed,hogy közben idegenek csororgnek a mindenfele kajajukkal mögötted, előtted, melletted..
2023. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát ha nem szeretsz emberek közé menni, akkor elég nehéz, mert most ondanám, hogy menj színházba vagy múzeumokba vagy tematikus eseményekre. Vagy pl. iratkozz be egy nyelviskolába és az ottani csoporttársaiddal beszélgess.

Ha ez nem jön be, akkor pl. a Bumble nevű appon van barátkereső is, nem csak társkereső opció.

2023. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Kár, hogy nem Magyarországon élek 🥺 hasonló vagyok, nekem sincs kivel kirándulnom, kimennem a természetbe, vagy csak úgy ellenni itthon egy pizzával meg egy jó filmmel. Testvérem sincs, sokszor érzem hogy jó lenne egy igazán szoros kötelék, de a mai világban ezt nehéz megtalálni.
2023. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanz vagyok én is! és nem tudom, hol barátkoznhatnék :( De magányos vagyok
2023. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Sok kérdésnél leírtam már ezt, de az, hogy valaki introvertált, nem azt jelenti, hogy nem szereti az embereket. Én is az vagyok, de ettől függetlenül sokat járok pl. koncertekre. Az introvertáltság azt takarja, hogy ezeknek az embereknek egyedüllétre is szükségük van. De ettől nem vetik meg a társaságot.


Az ember társas lény, valamilyen szinten mindenkinek szüksége van a társaságra, és vágyik is rá. Valószínűleg te is, pontosan emiatt írtad ki a kérdést.


Szerintem valamilyen szinten lehet benned egy kis szociális szorongás, ezt kellene előbb magadban elrendezned. Jártam én is a te cipődben, tudom, hogy nem egyszerű meló, de azt is, hogy nem megvalósíthatatlan.


Ha esetleg szeretnél beszélgetni, írhatsz is nekem nyugodtan, korodbeli nő vagyok :)

2023. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk az érdeklődési kör szerinti tevékenységek kapcsán.
2023. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

ilyen kérdést ide... :D

[link]

2023. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!