Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen embertől mi vàrható?

Ilyen embertől mi vàrható?

Figyelt kérdés
Ha baràtban úgymond csalódik.Azt mondta nem haragszik de valami megvaltozik benne es nem ugy tekint a masikra.Valamilyen szinten ugy viselkedik vele mintha mi sem tortent volna,valamilyen szinten viszont maskent.Csak...itt felmerul az hogy o peldaul nagyon sok furcsa dolgot csinal masokkal es nem hinnem ot epp mindenki megbantotta.Pl.velem olyankor csinalt furcsasagot amikor biztosan tudom semmi oka nem lett volna,utana kezdtem kimindogatni dolgokat.A legenyhebb az volt bar az is rosszul erintett kerdeztem egyik delutan van- e kedve estefele talalkozni azt mondta igen es 20 perc mulva hulye kifogassal lemondta.Kerdezte halszthatjuk- e hetvegere mit szolok hozza,nagyon meggyozo volt.Utana azt mondta o mar eligerkezett.Ahogy o oldja meg a dolgokat az passziv- agresszio,finomkodasba csomagolja es ez igy alattomos bar nem ugy nez ki.Sokszor ok nelkul csinal ilyen dolgokat.Nem tudom o ennek tudataban van- e.Ez a masik ember kinzasa.Nalam az ilyen dolgok forditva mukodnek ha betelik a pohar radikalisan valtoztatok a viselkedesemen masokkal akar a kapcsolatot is megszakitom a sajat bekem erdekeben.Az ugy nem mergez tovabb.
2023. júl. 11. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy szakítod. Nincs hozzá elég érzelmi tartalékod. Mutatja a kérdés.

Ha nem vársz semmit, csalódni sem fogsz.

2023. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem konkretan ra ertettem a megszakitast,hanem elobb- utobb nalam az szokott lenni az ilyen kapcsolatokkal.
2023. júl. 11. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!