Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen erős segítségnyújtás...

Ilyen erős segítségnyújtás tapasztalatai?

Figyelt kérdés

A közvetlen társaságomban történik éppen ez, és számomra nagyon insporáló a dolog, és egyéb ilyen tapasztalatokról akarok kérdezni, mennyire rendszeres az ilyen?


A szereplőket kamunéven fogom hívni.


Rezső és Erzsi 30 évesek, dolgoznak, lett két gyerekük is. Erzsi terhes lett, de veszélyeztetett, kórházvan van folyamatosan, hogy ne érhesse semmi. Rezső volt a gyerekekkel, mígnem két hete balesetet szenvedett, és tokától bokáig gipszben van két hónapig.


Rezső legjobb barátja Dénes, rögtön a kezébe vette a helyzetet. A nagyszülő (egy mama van életben), nincs jó állapotban, mondhatni Erzsi gondoskodott róla, amikor ő kiesett, akkor Rezső, De dénes átvette a feladataikat teljesen, megegyeztek, hogy, mivel nekik is pici gyerekeik vannak, az ő gyerekeik is náluk lesznek. Mindent megoldottak, mindenben támogatják őket, és minden feladatot átvállaltak. Bár szükség még nem volt rá, de arra is készek, hogy anyagilag segítség őket ebben a helyzetben.


Dénes és Rezső régóta nagyon közel állnak egymáshoz, de a társaság is nagy, jó is nagyon a kapcsolat, de senki sem tudta mi legyen a helyzettel, de Dénes rögtön lépett. Mindabban, hogy vér kellett, mindabban, hogy a gyerekek, a mama, minden.



2023. júl. 11. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Van ilyen, igazi barátságban meg alap is.

2023. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:
100%
Jó fej a barát, inkább ez már olyan tesó vonal. Legjobb barátok közt én is láttam már hasonlót, de szimpla haveroktól, ismerősöktől még nem. És szerintem nem is várható el. De azért vannak a jó barátok... :)
2023. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!