Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám meghálálni?

Fekete Holló kérdése:

Hogy tudnám meghálálni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves osztálytársnőm, aki már évek óta segít nekem, a tanulmányaim terén. Sose voltam kimondottan szorgalmas és kitartó olyan tudományágak terén, amit nem kedveltem. (Én a "sportos" vagyok.) Szinte csak abból vagyok "jó tanuló" amit szeretek. Ő viszont szinte mindenből kiváló eredményekkel rendelkezik.

És amióta csak ismerem, itt a középiskolában mindenben segít azonnal, és egyetlen szó nélkül, bármilyen kérdésem/kérésem van a tanulmányaimmal kapcsolatban.

Nagyon örülök, hogy itt van nekem ő, de sokszor érzem azt, hogy illene valamivel viszonoznom, de fogalmam sincs hogyan tegyem meg ezt.

Van valami ötletetek? 16/F (ha számít)



2014. nov. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hogy mi a szíve vágya( áhított könyv, csoki stb) és csak úgy ad oda neki, minden szöveg nélkül:)
2014. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trafó1 ***** válasza:

Vegyél neki valami apróságot, és csak úgy add oda neki, mondjuk egy pici kulcstartós plüsst.

Ha kérdi miért kapta, mond el neki amit itt leírtál.

Ennyi.

2014. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Legyél te is figyelmes,többet jelent,mint egy tábla csoki, de ha szereti,vehetsz neki. Olyat adj,amit csak te tudsz,nem tudom mi lehet az a te esetedben, de általános : a te figyelmed, a te szavaid, a te támogatásod és törődésed. Ha nem vagytok amúgy barátságba nem nagyon van lehetőséged.
2014. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEEEEEEE! Ne háláld meg! Barátságból teszi, ne rontsd ezt el holmi üzleti szemlélettel. Legyél a barátja, azzal tudod a leginkább kinyilvánítani a köszönetedet.
2014. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!