Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem vettem semmit legjobb...

Nem vettem semmit legjobb barátnőmnek (többi lent), de van egy sejtésem, hogy ő vett nekem ajándékot. Mit tehetnék ha így lesz?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm össze veszett velem egy olyan dolog miatt ami tényleg nem az én hibám volt. 3 napig ezt vágta a fejemhez. Plusz amit nekem beígért,hogy fizeti a sminkemet. Erre azt mondta nem fizeti ki. Mondom tök jó ,mert ingyen megcsináltattam volna tesómmal. Erre most fizethetek.


Na a lényeg nem igazán beszéltünk már egy hete. Én nem is vettem neki semmit sem Karácsonyra.

Erre tegnap rám ír,hogy mi van velem és hogy majd 25-én találkozzunk mosolygós fej meg ajándék smile vagy mi.. Én arra gondolok,hogy ő vett nekem vmit. Kellemetlen lesz ha tényleg vett én meg semmit. De nem tudom mit csináljak.


Nyár óta mióta együtt van egy sráccal alig tudok róla vmit alig találkozunk alig beszélünk,teljesen hanyagol. Ha akarnék se tudnék neki mit venni,mert ötletem sincs. Ha tényleg vett vmit akkor én max adok neki pénzt,hogy nem volt ötletem.

Volt vki hasonló helyzetben?


2017. dec. 24. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy ilyet gyorsan össze tudsz dobni, jó eséllyel mindenből van otthon.

[link]

2017. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!