Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek? Mit kéne...

Mi a véleményetek? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, én egy tinédzser vagyok és nemrég dolgoztam egy táborban ahol kisgyerekekre kellett vigyázni. Volt ott egy nagyon aranyos kisfiú is (7) akivel pár nap alatt egész jó barátok lettünk. Nagyon megkedveltem. Viszont, hogy most vége van a tábornak, hiányzik és félek, hogy soha többé nem fogok vele találkozni.

Gondoltam arra, hogy elkérem a tábor vezetőjétől a szülei elérhetőségét. Biztos megvan még neki. Szerintetek furának tartaná? Egyáltalán megadná?

És ha a szüleitől majd később megkérdezem, hogy van-e lehetőség arra, hogy találkozzak a kisfiúval (mondjuk egy játszin) akkor megengednék? (Látásból már ismerhetnek.) Vagy egyszerűen csak felejtsem el az egészet?

Nektek van ilyen téren tapasztalatotok, mit gondoltok ez nagyon ciki lenne? A válaszokat előre is köszönöm!



2023. júl. 15. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott és akkor kellett volna gondolni erre, beszélni a szüleivel. Ha meg is van a vezetőnek a szülei elérhetősége, nem adhatja ki, mert törvényt sértene vele, ha a szülő feljelenti nagyon megütné a bokáját, meg a vállalkozása is. Ha ott és akkor megkérdezed, hogy tarthatjátok-e a kapcsolatot, esetleg a fiú mondja mindezt, akkor nem lett volna semmi akadálya. De így utólag már problémás.
2023. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a játszótéres dolgot úgy értem, hogy nyilván a szülei is jönnének. Nem szeretném hogyha bármi baj történne játék közben, ők a város másik végében legyenek.
2023. júl. 15. 16:01
 3/6 A kérdező kommentje:
#1. Akkor már semmi esély nincs erre? :(
2023. júl. 15. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Hú, ez eléggé pedofil sztorinak tűnik már bocs. Vagy csak nagyon hülyén fogalmazva adtad elő.
2023. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Kutass. Ne kérd el az elérhetőségüket, hanem add meg a tiéd és kérd meg a vezetőséget, hogy juttassák el az üzenetedet hozzájuk.


Nagyon jó szülő leszel majd. Nagyon örülök, hogy a gyermekeim, gyermekeink közegébe ilyenek is lesznek, mint te.

2023. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Felejtsd el
2023. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!