Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha lelátamoztok...

Mit csináljak, ha lelátamoztok? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 08:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
7-es: Ilyen eset is van, de csomó más dolog is elképzelhető. És teszem azt, ha csak pár óra telt el, akkor könnyen lehet, hogy a másiknak még nem volt ideje. Ha több nap, akkor sem biztos, hogy gáz van, ritkán, de megesik az emberrel, hogy nem tud azonnal válaszolni írásban, fejben megfogalmazza, de aztán elfelejti, hogy nem írta le:-) És folytathatnám még a sort. Az 5-ös kommentet írtam, itt további részletek kellenek, hogy meg tudjuk jobban tippelni, herótja lehet-e a másiknak tőle, azért nem ír, vagy csak a kérdező türelmetlen, és a további lépéseket is ennek függvényében lehet javasolni (pl. írjon-e rá még egyszer, hagyja a fenébe stb.)
2023. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem, hogy hogy van. Es nem irt kb 3 oraja
2023. júl. 16. 10:02
 13/24 A kérdező kommentje:
De látta
2023. júl. 16. 10:02
 14/24 anonim ***** válasza:
Elég uncsi kérdés (kivéve, ha tudod, hogy beteg volt, megsérült stb.). 3 óra még semmi.
2023. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy beteg
2023. júl. 16. 10:18
 16/24 anonim ***** válasza:

Lehet, én gondolom túl, viszont nekem annyira kevés infó ez így.. nem is tudnék -visszakérdezés nélkül- érdemben válaszolni.

Mármint; mennyire ismeritek egymást, milyen kapcsolatban vagytok, mennyit beszélgettek, volt-e már ilyenre példa, ismered-e élőben, meg ilyenek.


Nagy általánosságban szólva, lehet, hogy nincs kedve a sokadig "hogy vagy?" kérdésre válaszolni, és belekezdeni egy újabb, ebből induló beszélgetésbe. De az is lehet, hogy gép előtt ült és ott ugrott fel azonnal az üzeneted.

2023. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

CSak szólok: barátom telefonja bent volt a szobában, ő kint velem a konyhában. Kérte, hogy küldjek át neki egy telefonszámot - megtettem. A telefon úgy láttamozta le, hogy közben a barátom végig velem volt a konyhában. Szóval nem is látta még. Van ám ilyen is.

Másrészről:

ha beteg az ismerősöd, akire írtál, akkor nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg rosszul van, alszik, pihen, akármi? Vagy a te üzeneteidre azonnal válaszolni KELL, mert ha nem, akkor itt rugózol a gyakorin vagy jelenetet rendezel? Majd válaszol, ha lesz ideje. Ne légy már ennyire energiavámpír, hogy mindig veled kelljen foglalkozni.

2023. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Storit is rakot ki
2023. júl. 16. 11:16
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor nem akar veled beszélgetni! Fogadd ezt el!
2023. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
El fogadom
2023. júl. 16. 11:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!