Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért Ignorálhat? Mi lehet az...

Miért Ignorálhat? Mi lehet az oka hogy kizár(t) teljesen? vagy én rontok/rontottam el valamit? Ritka nagy balf*nak érzem magam.

Figyelt kérdés

Egyik régi gyerekkori nagyon kedves lány ismerősőm mondhatni ignorál, jó lehet én vagyok a fasz, vagy nem tudom, szóval gyerekkorunkban nagyon jóban voltunk, mondhatni szerettük egymást, meg utána miután elváltak utjaink elég sokat társalogtunk még anno iwiwen ,szóval régen volt, meg kicsit az fbn, mondjuk elég sokszor látni akart , és én is őt ,de nem jött össze...

Igazából pár éve csak simán megkérdeztem hogy szia, mi a helyzet? fingom nincs mi mással tudnék beszélgetést indítani, --> semmi válasz, aztán születésnpjára írtam (isten életessen), azt legalább megköszönte 2x (2 év), idén márciusban pedig mivel persze a tiktokról kell megtudni mindent, történt véle valami, tehát megkérdeztem tőle hogy, szia, hogy vagy? (messengeren fb), megakartam látogatni ***, csak akk meg az én járgányom mondta hogy nono,... ja meg persze ki kellett deríteni hogy hol van, amit megtudtam a hozzászólásokból, és némi googlizással, meg nyelvi segéllyel Persze válasz nuku, noha látta. 2 hete meg instán h beszart az autója és van e valakinek kábele, meg járgánya bikázni, felajánlottam, annyi válasz jött megkérdezte hogy **ban vagyok e? oké az nekem kb 70 km, de kicsit lecsiptem belőle szóval azt mondtam hogy 1 órácska és ott vagyok (majd pályán behozom gondoltam), csak dobjon címet, na hát arra se jött semmi.... tegnap meg valami érdekes módon magyarul posztolt valamit instán hogy "mikor megkérezik hogy vagyok"... győzikés szarsággal aztán alá hogy "Ez van röhögös szmájli", ma meg látom fb-n ki vagyok törölve. hát a fas*om, mondhatni ge*ire rosszul esik, kb mint egy kés szúrás szívbe, és még meg is forgatva,! - leginkább azért mert nem értem, hogy miért, sosem bántottam, nem bunkoztam vele stb...


A legroszabb az hogy nem tudom mit rontottam el, én bas*tam el valamit? vagy mégis mi a pi*a van?!


Jelige: Neki, traumatikus gyerekkor apai oldalról.... a legújabb kanja meg egy barom volt ránézésre, nem egy észlény, de a baráti társaságból jött, szóval nem tudja kizárni gondolom, az előbbi az rendes, tiszta tekintettel, nem egy dúvad (ahogy utána néztem), de még midnig baráti a viszony közöttük, mondjuk sztem mind a kettővel... (instán legalábbis kölcsönös az érdeklődés) Nem vagyok pszichológus, de szerintem retteg attól, hogy elhagyják, ,,,,,, Vagy én nem értek ezekhez a szlávokhoz...



2023. júl. 19. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

FELEJTSD EL OT!

Torold ki, tiltsd le mindenhonnan, mert lathatoan gyenged szalak fuznek hozza, erzekenyen erint.

Nem hiszem, h akar barmit is toled.

Ha akarna, lepne.

Baratzonas vagy, vagy te vagy a masik vas a tuzben.

2023. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már békén szegény lányt!

Mit nem fogsz fel ezen, hogy nem kíváncsi rád? Régen lehet online barátok voltatok, de az elmúlt, ennek már vége.

Nyomozol utána, lesed őt minden oldalon, ez már beteges!

Felejtsd el, hagyd, hogy élje az életét, éld te is a sajátodat!

2023. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem voltunk sosem online baratok... eloben voltunk azok.
2023. júl. 19. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar téged, fogadd el.
2023. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elengedem, de azert finoman is kozolhette volna, elvegre nem az volt a celom hogy rogton magam ala gyurjem.
2023. júl. 19. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sokkal fontosabbnak akarod érezni magad az életében mint ami valójában vagy nála. erőltetni nem szabad és nem is érdemes, tényleg. de azzal sem értek egyet hogy töröld és tiltsd szakíts meg vele mindent...ez nagyon ilyen új szemléletű felfogás. egyszerűen csak tartsd tiszteletben hogyha nem akar kommunikálni, én maradtam az évi egyszeri szülinapi felköszöntésnél, persze ki tudja véletlenül még mikor beszélhettek a jövőben, ilyenkor jó ha nincs tiltva, ignorálva, de tudni kell elengedni és nem rágódni többet rajta
2023. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, de nem sietném el a dolgot, meg amúgyis leginkább érdekelt volna hogy egyáltalán mi van vele, mi történt vele eddig, azért kérdeztem hogy hogy vagy stb, elég rég óta nem láttam, ő akart volna mondjuk, meg persze én is,(csak nem szívesen írnám le nyílvánosan, elvégre nem lehet törölni a a mondat többi részét) nem akartam rögtön magam alá gyűrni, "újra ismerkednék inkább vele" aztán lennénk csak barátok vagy haverok ((kezdetnek))..., bár lehet már régen alkalmazkodott a "sajátjaihoz" sőt biztos, persze azok is mind beszélnek magyarul is, ritkán... mindegy úgysem működne, mert úgyis neki kéne hozzám alkalmazkodnia a kommunikációt illetően, én nem beszélem az ő nyelvét, ő beszéli az enyém.

Vagy csak az a baj, hogy küzd a depresszióval, és azt sem tudja ő mit akar,vagy csak elege van a hímekből, egyáltalán nem tudom , azért is beszélnék vele csak úgy általánosságban, nem mint randi hanem csak simán.


Többek között látom az összes képén amint feltesz vagy feltett az utóbbi pár évben, hogy nem őszinte a mosolya, a tekintetén is látszik hogy "üveges" nem tiszta, nem őszinte...(na majd előkeresem a fénykép albumot aztán megnézem mikor egyűtt vagyunk rajta) ráadásul én még tudom milyen az amikor Őszinte az a mosoly, és a tekintet, és én nem ahhoz viszonyítok alapvetően, csak másodsorban - így duplán látom, hogy baj van, valami nem okés, de az a mosoly része nem változik az évek alatt...

"futótűz", ez mit jelenthet?

2023. júl. 20. 00:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6is, azert lett a tiltas torles javasolva, mert figyeli. Nezi miket tesz fel, probal interaktiv lenni.

Igy nem fog tudni tullepni rajta, pedig azt kellene.


Finoman kozolte veled amugy, akkor mikor nem valaszol az uzenetekre. Az eleg beszedes.

Engedd el, a kepek nezegeteset sem javaslom. Egy alomvilagban elsz vele kapcsolatban.

Innen nezve ugy tunik legalabbis.

2023. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, engedd el ezt az egész ügyet engedd el, ne törődj vele.


Akkor lenne értelme ezen agyalni, ha egy olyan baráti viszonyról lenne szó, ahol ugyanannyira aktívak voltatok mindketten, majd ő hirtelen eltűnt és nagy valószínűséggel egy félreértés miatt megharagudott és ezt szeretnéd vele tisztázni. Itt egyértelműen nem erről van szó, mert ő nem szeretett volna szorosabb kapcsolatot.


Így meg, ha ezen merengsz, elméleteket gyártasz, ostorozod magad, próbálod őt megérteni, annyit érsz el saját magadat készíted ki.


Aztán, ha tovább agyalsz egy idő után talán elveszted az uralmat az egész felett és átcsap egy megrögzöttségbe. Fontosnak érzed, hogy tőle halld/olvasd azt amire tőlünk szeretnéd most megkapni a választ.

Vagy kitalálod, hogy talán ez volt a baja és így felkeresed, hogy sajnálod az egészet és próbálod megmenteni a kapcsolatot utána.


A megrögzöttségnél pedig nincs rosszabb, hidd el, se neked, se a másik félnek.


Ha a másik fél eltávolodik, mert nem kötődik úgy hozzád, ahogy szeretnéd, nem szeretne barátságot és te ezt tudomásul veszed az egy egészséges reakció.


Ha a másik fél eltávolodik, mert nem kötődik úgy hozzád, ahogy szeretnéd, nem szeretne barátságot és te elkezdesz vagy harcolni érte vagy keresed őt azzal, hogy logikát találj ebben az egészben, az még jobban elijeszti.


Még az első esetben akár úgy is alakulhat a sorsotok, hogy egyszer újra közelebb kerültök egymáshoz, a másiknál annyira elrettentheted, hogy évek múlva is megretten, ha meglát az utcán.

2023. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!