Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene viselkednem vele?

Hogyan kellene viselkednem vele?

Figyelt kérdés
6 éven át tartott egy barátságom, mindennap beszéltünk stb. szóval elég szoros volt, sok érzelem volt benne, mindent megbeszéltünk egymással, lestük, hogyan okozhatnánk örömet egymásnak. Aztán otthagyta a barátját és összejött egy másik fickóval, majd úgy döntött, hogy egy szó nélkül kilép az életemből. Most lesz egy esemény, amin tudomásom szerint ők is ott lesznek, egy hétig leszünk egy területen, tehát sanszos, hogy összefutok velük. Alapvetően intelligens ember vagyok, tehát alap, hogy kultúráltan köszönök legalább, de most valami azt mondja, hogyha én nem kaptam annyi tiszteletet, hogy legalább annyit mondjon, bű vagy bá, én miért mutassak felé bármi ilyesmit? Az jópofáskodást, meg mintha mi sem történt volna nagy ívben szeretném elkerülni, ezért gondoltam, talán jobb lenne őket teljesen ignorálni, mintha sosem láttam volna őket. Mit gondoltok?
2023. júl. 21. 18:14
 1/1 anonim válasza:
Ignoráld. Ha kilépett az életedből, ne akarjon vissza jönni csak azért mert régen jóban voltatok, szerintem nézz át rajta.
2023. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!