Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez elég indok lenne arra,...

Ez elég indok lenne arra, hogy megszakítsd a kapcsolatot? Miért viselkednek így bizonyos emberek?

Figyelt kérdés

- Állandóan lemondja a közös programot arra hivatkozva, hogy közbejött valami fontosabb

- Ha ezt kifogásolom, akkor nem ír vissza, beghostingol majd napokkal később válaszol, hogy nem volt jól, meg családi dolgokat intézett és ne haragudjak

- Elfelejti, hogy mikorra beszéltük meg a találkát. És azzal magyarázkodik, hogy annyi sok minden jött össze neki, hogy kiment a fejéből.

- Lehetetlen előre tervezni, mert sosem tudni, mikor tűnik el random.


Ma volt végre egy szabad napom, meg is beszéltük, hogy elmegyünk moziba, és nemhogy nem mondta le, de nem is írt.


Most, hogy ezeket leírtam, látom, hogy el kellene küldenem a 'csába. Eddig csak az tartott vissza, hogy mindig jól érezzük magunkat, amikor találkozunk.


2023. júl. 23. 21:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ez kivételesen nem párkapcsolat, hanem barátság.
2023. júl. 23. 21:49
 2/15 anonim válasza:
51%
Üdv a való életben, ahol az emberek nagy része agyilag megrekedt 16 éves gyerek szintjén.
2023. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: hát igen, eléggé infantilis, pedig elvileg felnőtt emberről van szó.
2023. júl. 23. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos én is hasonlókat tapasztaltam, fogalmam sincs miért viselkednek így az emberek. Talán neki nem olyan fontos ez a barátság, csak nem meri vagy nem akarja elmondani.
2023. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
62%

Igen, elég. Ezek csak kifogások a részéről.

Keress mást, biztosan találsz olyat, aki nem ilyen.

2023. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ismerős. Engedd el. Ne keresd, jönni fog más. Lehet az sem fog értékelni, de tanuld meg, legközelebb ne engedj magadhoz túl közel senkit, mert a többség átver. A többség sajnos ilyen. Én sem tudom, miért csinálják. Vagy ciki neki a másik, vagy hallott róla valamit, és annak hisz, esetleg rájött, hogy valami zavarja benned, ki tudja. Aki menni akar, el kell engedni.
2023. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
74%

Volt ilyen "barátnőm".

Én nagyon szerettem őt, mindig kerestem, hívtam magunkhoz, mindenfelé, de csak a kifogások jöttek sorra, tanul, nem engedik, rokonokok vannak náluk stb, amit el is hittem.

Addig amíg anyukámmal el nem mentünk vásárolni, és megláttam egy másik csajjal vihogva a Plazában, holott nekem azt hazudta hogy megjött neki és nincs jól...

Az nagyon rosszul esett. Többet szóba se álltam vele. Találtam utána normális barátnőt magamnak

2023. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
válaszokat olvasva lehet még én vagyok szerencsésebb hogy nincs egy ilyen valakim lényegében akivel meg tudnék beszélni közös progit, meg csak képzelgek milyen lenne. lehet itt régi sulis ismertségtől kezdve bármi, mindenkin azt látni hogy a saját feje után megy inkább. én az első lemondás után hanyagolnám is olyan szarul esne, lehet jobb megkímélni magamat ilyesmitől a helyzetemben
2023. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Én ezt simán jelnek veszem, hogy alapjáraton nincs baja velem, de nem akar velem munkahelyen / iskolán kívül találkozni. Én ilyenkor sosem tiltok vagy törlök senkit az életemből.
2023. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Elég fura, hogy ennyire ragaszkodsz ehhez az emberhez, és ennyire nem látod, hogy a háta közepére sem kíván.
2023. júl. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!