Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ellenérzés bennünk bizonyos...

Ellenérzés bennünk bizonyos személyek irànt? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Két személlyel sokszor úgy érzem nem kellene baràtkozni.Nem baràti tàrsasàg,egyéni baràtok.Magam se tudom pontosan miért jelentkeznek bennem ezek az ellenérzéset.Illetve egyikkel kb.tudom.Lehet nem szolgaljak tovabb a fejlodesemet es csak visszahuznak.
2023. márc. 12. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Érdemes hallgatni ezekre a belső megérzésekre. Volt, hogy én is erre hallgattam, jobban nem jártam ugyan, de egy fölösleges idegességet elkerültem vele, hogy az illetőt hanyagolom.
2023. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Nálam pontosan fordítva van.

Aki nagyon ellenszenves nekem márcsak ránézésre is azzal valahogy mindig összehaverkodtam a későbbiek folyamán.

2023. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen és én végül leépítettem a kapcsolatot. Egy jó ideig jó volt a barátság, de ahogy fejlődtem, javult az életem, azt vettem észre én is, hogy ha találkozunk, utána napokig valahogy felkavar, idegeskedek, lehúzott valahogy, "meg kellett neki felelni", csak az volt mindig a helyes, ahogy ő gondolta, mindenki más hülye, stb. Nem tudom igazán megmagyarázni, hiába, hogy jókat beszélgettünk,mégis rossz érzéseket keltett bennem, úgy éreztem, nem lehetek mellette önmagam,pl ha kicsit is szebben öltöztem föl mint egy tök átlag farmer-póló, akkor kaptam valami burkolt megjegyzést, stb.
2023. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es jol irod mert folosleges ideget,szorongast okoz az ilyesmi.

3-as igen a jo beszelgetes ellenere en is erzek olyat hogy felkavar,idegeskedek.Nalam nem megfelelni kell neki hanem valahogy az az erzesem bizonytalansagban tart.Hivom valahova es bizonytalan valaszt ad,kifogast mond faradt,nincs energiaja,...stb.Sokszor van ilyen es nekem ez nem jo.

2023. márc. 12. 10:15
 5/6 A kérdező kommentje:

Sose nem a nem- et mondassal van gond,inkabb a moddal ahogy lerendezi illetve nem rendezi.De ha neki jo akkor tud irni hetente tobbszor is.Delutani valtas utan is este 19-20h elmenne vacsorazni,tehat amikor o mondja nem a faradsag miatt nem talalkozik.

A masik szemellyel meg egyszeruen ugy erzem neha nem kellene talalkozni.

2023. márc. 12. 10:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevillant miert...nincs elkotelezettseg ezekben a kapcsolatokban.Nem igazak teljesen sot semennyire. Az egyik olykor huzogat a masik meg amikor epp neki jo ir.De semmit nem tenne ugy hogy epp betervezi.Nem igaz hogy valakinek epp mindig olyankor akad valami dolga.Ezt erzem meg lelki szinten azert lehetnek az ellenerzesek. Es lehet nem veluk kell baratkoznom a jovoben.
2023. márc. 13. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!