Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Keresek valakit, van Instája?

Keresek valakit, van Instája?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és pár napja találkoztam egy másik lánnyal Budapesten. Vörös haja (narancssárgás) és zöld szeme van, 15-16 év körüli ő is. De nem tudom a nevét, elfelejtettem tőle megkérdezni mert sietett és utána elment. Barátkozni szeretnék vele. Próbáltam megtalálni Instán de nincs meg. Gondolom nincs túl sok vörös hajú, zöld szemű lány Magyarországon mert nagyon ritka. Írjatok Insta felhasználóneveket pls!!! Hátha felismerem, hogy az egyik ő az! Fontos lenne! Köszi! (Nem biztos, hogy Budapesten lakik, az is lehet, hogy vidéki, nem tudom.)

2023. júl. 24. 20:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mi, tényleg??? Mi az insta neved??? Dejó, hogy megtaláltalak, már azthittem sosem foglak tudni felkeresni! Ez mekkora véletlen már amúgy!😳
2023. júl. 26. 20:53
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
...
2023. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ajánljatok Insta neveket, meg kell találnom!!!!!!
2023. júl. 27. 12:31
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el kérdező!
2023. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos neked, kérdező? Lelki társad vagy miaf
2023. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
nem fogod megtalalni:(
2023. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
természetes vörös haja volt? magas volt?? írd meg hol taliztál vele mert ismerek pár ilyet ha festett vörös.
jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hagyjad mert olyan buta mint föld szegény, illetve úgyse fogja megtalálni.
jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!