Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Keresek valakit, van Instája?

Keresek valakit, van Instája?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és pár napja találkoztam egy másik lánnyal Budapesten. Vörös haja (narancssárgás) és zöld szeme van, 15-16 év körüli ő is. De nem tudom a nevét, elfelejtettem tőle megkérdezni mert sietett és utána elment. Barátkozni szeretnék vele. Próbáltam megtalálni Instán de nincs meg. Gondolom nincs túl sok vörös hajú, zöld szemű lány Magyarországon mert nagyon ritka. Írjatok Insta felhasználóneveket pls!!! Hátha felismerem, hogy az egyik ő az! Fontos lenne! Köszi! (Nem biztos, hogy Budapesten lakik, az is lehet, hogy vidéki, nem tudom.)

2023. júl. 24. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg nem lehetnek sokan, max jópár ezren 😅! De remélem sikerül megtalálnod!
2023. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Bp nem egy falu…
2023. júl. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem tudom, hogy Budapesten lakik-e vagy pedig valahol vidéken! A lényeg nem tudom hova valósi! De ismeri valaki, van instája???
2023. júl. 25. 11:37
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A kettes sem arra írta… hanem arra, hogy Budapest olyan nagy hogy több száz ilyen lány van mint amit leírtál.nem úgy mint egy kis faluban ahol lehet tényleg csak 1-2 ilyen ember ban. Nem hiszem hogy így meg lehet találni bárkit is.
2023. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
"A kettes sem arra írta… hanem arra, hogy Budapest olyan nagy hogy több száz ilyen lány van mint amit leírtál.nem úgy mint egy kis faluban ahol lehet tényleg csak 1-2 ilyen ember ban. Nem hiszem hogy így meg lehet találni bárkit is." Az egész világon maximum 2% vörös hajú, zöld szemű lány van, nagyon ritka, egész Magyarországon nem lehet túl sok! Lehet ha ajánlana valaki pár Insta nevet akkor az egyik lehet az ő Instája lenne és megtalálnám! Légyszives, felesleges írkálás helyett inkább Insta neveket ajánljatok! Mostmár tényleg csak az írjon aki ismer ilyet! Én még egy magyar lányt sem találtam Instán akinek vörös haja és zöld szeme van úgyhogy tényleg nem lehetnek túl sokan!
2023. júl. 25. 15:53
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Most direkt csak ezért beírtam a Google- ba de kapásból csak olyat adott ki, hogy vörös haj- kék szem kombó ami nagyon ritkaságnak számít.

A másik az hogy manapság egy hajfestés és egy kontaklencse csodákra képes. Honnan tudod hogy természetes vörös haja volt illetve azt hogy nem a kontaklencse miatt zöld a szeme? Illetve honnan szedjünk neked kontaktokat amikor ismétlem nem 10 darab ilyen ember van Magyaroszágon.

2023. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
"A másik az hogy manapság egy hajfestés és egy kontaklencse csodákra képes. Honnan tudod hogy természetes vörös haja volt illetve azt hogy nem a kontaklencse miatt zöld a szeme?" Onnan, hogy a szülei is ott voltak és az anyjának is vörös haja és zöld szeme volt. :) De ha egyfolytában hülyeségekre válaszolok és senki nem tud Insta neveket ajánlani akkor így soha az életbe nem fogom megtalálni!!!
2023. júl. 26. 16:47
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésed a legnagyobb hülyeség megsúgom 😂És nem veszed észre, hogy azért nem kommentel senki
2023. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De légyszives, valaki csak meg tudja adni 15-16 év körüli vörös hajú, zöld szemű lányok Instáját!!! Fontos lenne!
2023. júl. 26. 16:59
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
én voltam az.
2023. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!