Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haveromék folyton inni akarnak...

NeugasShaman kérdése:

Haveromék folyton inni akarnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Küzdök egy ilyen problémával, hogy egyetlen haveromat kivéve aki hasonlóan motivált / összeszedett mint én (ő nem is ebből a körből származik hanem máshonnan ismertem meg), összes többi srác folyton piálni akar. Ezek egyetemet végzett, értelmes emberek, de 10-ből 10-szer olyan programot szerveznek ami arról szól, hogy bebaszunk.. :)


Én a szabadidőm java részét azzal töltöm, hogy fejlesztem magam, programozni tanulok, meg azon gondolkozok, hogyan törjek felfelé a karrieremben. Ezzel összefüggésben én keresek messze a legtöbbet a társaságból egyébként.. nem mintha ez bármit is számítana, de legalább visszaigazolás hogy van értelme a szenvedéseimnek.


Mostanra már feszültségkeltő tud lenni hogy írok valamelyiknek hogy fussunk össze és oké igyunk meg 2 sört, de nem akarok kedd este bebaszni. Hát ők meg igen.. :D Amikor meg emiatt nincs kedvem valamihez, megkapom hogy nem lehet velem semmit szervezni.


Mit javasolnátok? Nem tudom, most komolyan emiatt szakítsam meg a kapcsolatot régi haverokkal? Már mondtam nekik full komolyan, hogy ez lassan kezd alkoholizmusra hasonlítani.


26/F



2023. júl. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem igazi barátok ha nem értik meg hogy te nem akarsz inni. De ki lehetne találni valami alternatívát is, hogy mondjuk valami buli, vagy beültök moziba stb aztán ők isznak utána te meg nem de ugyanúgy addig együtt vagytok, kompromisszumos megoldást kitaláltok nem csak inni lehet, programokat kitalálni annyi koncert is van most fesztivál stb aztán ők isznak te meg élvezed a zenét pl de közben mégis együtt is vagytok
2023. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Tessék, íme a megerősítés amire vágysz:


Ők részeges, semmirekellő disznók, te pedig egy ügyes, okos, érett, motivált ember vagy, különb ennél ezért nincs keresnivalód a társaságukban.

2023. júl. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhagynám ezt a társaságot, vagy más-, de tartalmasabb tevékenység felé terelném őket.
2023. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek előbb-utóbb úgyis az lesz a vége, hogy elmaradnak mellőled, illetve te elmaradsz mellőlük. Ha fontosak neked, menj el egy-két ilyen berúgós programra, aztán ha nagyon nem érzed jól magad, nem mész többet. Ha megvagy nélkülük, akkor meg kár erőltetni a haverságot.
2023. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hozzád legközelebb álló 5 ember átlaga vagy. Ha ilyen emberekkel veszed körbe magad, akkor nem fogsz tudni feljebb jutni, mert visszahúznak. Fontold meg kikkel töltöd a szabadidődet.
2023. aug. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!