Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya embertársak, titeket...

Csúnya embertársak, titeket milyen módon diszkriminálnak, milyen módon éreztetik, hogy megvetnek?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok voltak?
2023. aug. 1. 12:13
1 2
 1/11 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
Hát sokszor szokták azt mondani, hogy nekem sose lesz senkim, mert olyan mocskosul ronda és csúnya vagyok.
2023. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Férfi vagy?

2023. aug. 1. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mostanában már nincs ilyen élményem, mert amit tudtam, megtettem, fejlesztettem a külsőmön. Előtte, azzal, amit simán genetikától kaptam, megkaptam olyasmit, hogy:

- vadidegenek beszóltak, hogy ronda vagyok, kövér vagyok, ocsmány vagyok, ne kelljen engem bámulni, mert csúnya vagyok, irritáló a fejem... volt, gogy kocsiból kiabáltak ki; amikor edzőteremből mentem haza, röhögtek, hogy fut a bálna

- főleg férfiaktól nőként folyamatosan megtapasztaltam azt, hogy sokkal kedvesebbek és udvariasabbak a szebb nőkkel, velem szemben meg alapvető illemszabályokat nem tartanak be, pedig nem viselkedtem úgy, hogy nem érdemeltem volna meg egy alapvető tiszteletet (fellöktek, hogy oda tudjanak a jó nőhöz menni puncsolni, nem tartották meg nekem az ajtót, amikor a minirucis gazellatestű szép arcú csajnak igen, boltban, volt, hogy nem köszöntek, odavágták elém a cuccot, kérem-köszönöm szavakat nem használtak velem szemben, mással meg igen...)

- családban elhangzott egy ilyen, amikor színötösként egyszer egy hármas dolgozatot hazavittem, hogy "lennél legalább okos, ha szép nem vagy"


De azért leszögezném, hogy ez nem az emberek többsége volt hála a jó égnek.

2023. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
velem ezt középsuliban, és az első munkahelyemen éreztették, ja és meg is mondták a szemembe.
2023. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb megöregszel, már nem leszel olyan hamvas és szexi, főleg ha alapból nem jó adottságokkal rendelkezel. De szépen még mindig kibírhatóbb a hanyatlás, mint kevésbé szépen. Ez is mázli, vagy hogy is mondjam. X kor felett, már nem biztos hogy a külsőségekkel tudsz villantani, valami más is kell hozzá. Belső? Milyen ember vagy? Igen.
2023. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok nagyjából olyasmik történtek velem mint amiket itt leírtak.

Szívesen barátkozom jó lenne olyan emberekkel együtt lenni akik nem néznek le nem kell feszültnek lennem velük stb.

Aki gondolja nyugodtan írjon üzenetet.

27F

2023. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6


Ez a baj. Nem lehetsz felszabadult. Mert akkor gonoszkodnak.

Ezt senki nem érti meg. Mindig engem vádolnak azzal, hogy feszült vagyok és stresszes, holott ezt egyébként el is várják titkon.

Mert egy csúnya ember mire lenne felszabadult és laza, a gondolkodásuk szerint.

2023. aug. 5. 10:06
 8/11 anonim ***** válasza:
igen kb nem is veszik észre amikor viccelődnek és tényleg csak poénkodnak jó szándékúak meghívnak kávéra pl kollégák de folyamatosan a külsőmön poénkodnak és csodálkoznak hogy miért szeretek egyedül lenni inkább,még ha van önkritikám és tudok nevetni magamon akkor is bántó.
2023. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


Igen, fogalmuk sincs mennyire tud fájni mert nem tapasztalták meg az ilyen bántásokat

2023. aug. 5. 10:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként társadalmilag elfogadott a csúnya, fura külsejűek kifigurázása.
2023. aug. 5. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!