Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok? Mennyire vagytok...

Lányok? Mennyire vagytok szégyenlősek legjobb fiú barátod előtt?

Figyelt kérdés
Én személy szerint ha bulira vagy eseményre készülünk épp úgy kezelem mintha azonos nemű barátnőm lenne. Gondolok itt egymás előtt átöltözésre. Ezért is kérdem :)

2023. aug. 3. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
legszívesebben tolna mint a talicskát, tudtad?
2023. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
fii
2023. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

En is ugyanigy alltam hozza es eskuszom, szentul hittem a fiu-lany baratsagban, de mint kiderult, o termeszetesen maskent tekintett ram vegig es undorito modon elsunnyogta.

Legyel elovigyazatos, ki tudja mire gondol a te baratod is, mikor oltozkodsz elotte..

2023. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem öltözöm át előtte, és pl ha nőgyógyászati bajom van, ami igencsak foglalkoztat, akkor ezt sem szoktam neki elmondani. Pedig jó lenne valakivel kibeszélni... De csak fiúbarátom van.
2023. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehérneműig, elfordulva átöltöznénk egymás előtt, máshogy nem. De ugyanígy vagyok lány barátok és családtagok előtt is.
2023. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!