Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van a barátnőmmel? Nárciszt...

Mi van a barátnőmmel? Nárcisztikus lenne, vagy tudathasadásos?

Figyelt kérdés

Régi barátság, még a középsuliból (már 30 körüliek vagyunk, mindketten nők). Azóta elsodródtunk egymástól, de néhány éve sikerült újra felvennünk a kapcsolatot.

Viszont szegény lány egy kicsit furán viselkedik. Ha olyan a hangulata, szinte udvarol nekem (fujj!), hogy nagyon hiányzok neki, én vagyok a környezetében az egyetlen normális ember, rám lehet számítani...

Utána hirtelen bekattan, és elkezd hazudozini, zaklatja a barátaimat, flegmázik, kavarja a sz@rt (bocsi, ezt nem tudom szebben megfogalmazni). Ha rákérdezek, hogy ez mire jó, akkor válasz helyett megsértődik, és hetekre-hónapokra eltűnik. Aztán kezdődik újra a cirkusz az "udvarlással".



2023. aug. 5. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
2023. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok, és érdekes módon számomra nem azt jelenti a barátság, hogy havonta körbecsókolom a másik embert, aztán hirtelen mindennek elhordom, rászállok a többi ismerősére is, aztán egy ártalmatlan kérdésen megsértődve hetegik-hónapokig tojok a fejére...
2023. aug. 5. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Családi hátterét mennyire ismered? Jártál náluk személyesen?


Mesélt neked valaha az otthoni légkörről?

2023. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy "rambókéssel" hadonászó, kicsit idősebb (valószínűleg roma) fickóval él együtt egy panelban. Elvileg szeretik egymást, de párszor hallottam náluk nagy ordítozásokat, amikor videocseteltünk. A nő ugyan fehér, de már középsuliban is elég "romás" temperamentuma/stílusa volt>

A munka egy kicsit büdös nekik, a fickóról nem tudok sokat ilyen szempontból, de a barátnőm maximum néhány hétig tud megmaradni egy helyen (volt olyan is, hogy már az első napján nem tetszett neki, hogy az épület előtti cigizés helyett esetleg dolgozni kéne, összebalhézott a főnökkel, és azzal a lendülettel otthagyta a helyet).

2023. aug. 6. 06:43
 5/6 A kérdező kommentje:

A rokonaival, meg a helyi barátaival is elég se veled-se nélküled kapcsolata van.

Ha olyan a hangulata, akkor mindennek elhordja őket, néhány nap múlva pedig összekapaszkodva, fülig érő szájjal pózol velük.

2023. aug. 6. 06:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd és a párja is roma. Nem mindenkin látszik. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek se a külseje, se a szokásai nem romásak, de az anyja szerintem az, tipikus cigányos vezetéknévvel és amit a gyerekkoráról mesélt, az alapján is gyanús. Kolleganőm volt pl. egy cigány nő, szőke hajjal és zöld szemmel, nem romás kinézettel, ő maga mondta, hogy az. A fia már tipikus cigány külsejű volt.

Amit a barátnőd szokásairól írsz, az alapján is azt mondom, cigány.

2023. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!