Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a szociális szorongást?

Figyelt kérdés
Van valami technikátok, ha esetleg nektek is van szociális szorongásotok? Minden tanácsot szívesen fogadok!

2023. aug. 6. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék.
2023. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis úgy, hogy szembenézni a nehézséggel, kipróbálni azt, amiről úgy gondoljuk, hogy nem megy-nehéz. Szemben az árral.
2023. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%
Nekem van egy tekergethető gyűrűm ami mindig rajtam van s ha szorongok akkor elkezdem tekergetni/forgatni így elterelődik a figyelmem valamennyire s utána már jobban is vagyok. (Wish-en rendeltem,de sok más helyen is kapható viszonylag olcsón kB 1500 forint. Máshol talán még annyi se...)
2023. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Menj bele a szituációba. Gyakran. Minden nap, ha teheted. Nagyon fogsz szenvedni, aztán pár hét és megszokod, majd elkezd tetszeni, hogy képes vagy rá - na itt nem szabad abbahagyni, mert akkor kezdődik minden előlről. Sikerülni fog! Baromi nehéz lesz, de erős vagy, meg tudod csinálni!
2023. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
írj nekem
2023. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakember kell hozzá. Próbálkoztam azzal amit a #4 írt de nekem nem ment. Vagy kell egy társaság ahol olyan emberek vannak akiknek nincs ilyen problémájuk és majd idővel változol a hatásukra.
2023. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Évek óta nem megy, lehet hogy nem veled van baj, hanem a társadalmi szerkezettel, ha alapvetően beléd plántálták a félelmet, mert mindenki segg körülötted? Ismerős.
2023. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!