Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt annak a pszichológusna...

Mi volt annak a pszichológusnak a neve, akivel sikerült legyőzni a szociális vagy egyéb szorongásotokat?

Figyelt kérdés
Esetleg tart online órákat is?

2021. dec. 12. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem létezik ilyen. Csak dobtam ki a több tízezreket orvosra folyamatosan hiába. Egy nap megelégeltem és vásároltam néhány könyvet, néztem Youtube videókat. Az önismeret a legjobb gyógymód. Meg kell ismerni a határaidat, beazonosítani hogy pontosan mitől szorongsz. Ki kell tapasztalni mi nyugtat meg. Egy pszichológus sem csinál mást.
2021. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire csatlakozom az elsőhöz. Tényleg az van, hogy sokszor egyszerűen nem megfelelő a terápia, de ezt a pszichológus adott esetben nem mondja el, csak elteszi a pénzt. Én is jártam évekig érdemi változás nélkül.


Egy valami segített igazán, ez az volt, mikor bementem Tündérhegyre. Az egy komoly önismereti műhely és az emberek jelenléte és az, hogy lehettem mindenben őszinte, nagyon sokat segített. Neked is ezt javaslom. Ha őszinte emberi kapcsolataid vannak, az sokat tud gyógyítani.

2021. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és javaslom a Boldogság lépcsőin c. könyvet. És tényleg érdemes önismereti videókat nézni yt-n.
2021. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy Árpi.
2021. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!