Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült valakinek legyőznie...

Sikerült valakinek legyőznie a szociális szorongást pszichológus segítségével?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2022. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem, konkrétan már szólni se merek neki, hogy mennék új időpontra
2022. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, 2-es, most akkor jársz terápiára vagy nem?
2022. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Járnék, viszont ahhoz ugye időpontot kell egyeztetnünk, utolsó alkalommal pedig elfelejtettem vele megbeszélni.. Mindegy, én bajom
2022. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát hajrá, egyeztess, 4-es! Akkor nálad nem arról van szó, hogy a pszichoterápia nem hatékony, hanem hogy te szabotálod. Tényleg a te bajod, és te is tudsz rajta segíteni. Úgy mégis mi tart vissza az időpontkéréstől? E-mailben is lehet, akkor fel se kell hívni. Mellesleg a pszichológusnak is észben kellett volna tartania a következő időpont megbeszélését.
2022. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-es ez egy apró feledékenység, hogy nem egyeztettetek időpontot. Ne mondj le róla. Még ha esetleg elfoglalt és nehezebben megy időpontot találni, akkor is meg kell próbálni.


Ha a szorongás miatt megy nehezen, akkor pláne fontos, hogy megtedd. Akár gyakorló feladatnak is tekintheted, hogy ezt meg kell csinálnod. Én is utálok telefonálni, általában halogatom az utolsó pillanatig. De van, amikor erőt kell venni magunkon.


Persze az email is jó. megoldás, hogy ne kelljen telefonálni. Én is azt szoktam általában választani. Viszont a dokival fontos folytatni a munkát - többek közt erről is fontos beszélni vele! Ne add fel, ne hagyd annyiban!

2022. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!