Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok? Ha barátnő meglát akkor?

Lányok? Ha barátnő meglát akkor?

Figyelt kérdés
Otthon zuhiztam amikor barátnőm megakart lepni, hát sikerült is neki :D (Igen van a lakáshoz kulcs, legjobb barátnők között szerintem ez normális). Mikor meglátta melleim meglepődött. Viszont azóta baráti társaságban poénosan de mindenkinek elmeséli milyen nagy s formás :D Elég furi de mégis jó érzés. Nektek hasonló tapasztalat?

2023. aug. 7. 12:53
 1/9 Kitana. ***** válasza:
89%
Nincs és nem is lesz. Egyéb sztori?
2023. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"Igen van a lakáshoz kulcs, legjobb barátnők között szerintem ez normális"


Én még nem érzem magam annyira öregnek, hogy rajtam kívül bárkinek legyen állandó kulcsa a lakásomhoz.

2023. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
En nem szeretnek olyan baratnot, aki ezt meselne, akkor sem, ha dicseretnek szanja. En rohadtul izlestelennek ereznem.
2023. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a szüleim lakásához van kulcsom, de sose mennék be csak úgy. Nem állítok oda váratlanul, hívatlanul. És sose használom a kulcsot, ha otthon vannak. Nincs is nálam, csak vészhelyzetre van.

A barátnőd nem tud viselkedni, és baromi közönséges, ha mindenhol a melleidről beszél.

Egyébként meg elég fura, hogy legjobb barátnőként ekkora ügy ez most neki. Strandon, fürdőben sose voltatok?? De azért ruhában is látszik, hogy kinek mekkora.

2023. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Napi kamu.
2023. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Napi kiskamasz fantázia megosztva✅
2023. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
A szüleim lakásához nekem is van kulcsom, de ők már nyugdíjasak, és amúgy sem állítok be hozzájuk szó nélkül. Taplóság visszaélni azzal, ha van kulcsod valakinek a lakásához, és random beállítani.
2023. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti lányok miért problémáztok ha azonos nemű meglát

Tesi vagy strand után nem zuhanyoztok?


Nekünk kell tesi után zuhanyozni meg járunk sulis úszásra ahol szintén kell zuhanyozni tehát az osztály összes fiúja egyszerre van meztelen egymás előtt de nem nagy ügy mert mindenki látott nár ilyat

2023. aug. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A saját otthonomba ne nyitogasson be senki csak úgy, a közösségi öltöző más.
2023. aug. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!