Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kell erre válaszolni?

Mit kell erre válaszolni?

Figyelt kérdés
Felvettem a kapcsolatot egy régi barátommal, aki nagyon lelkesen újságolta, hogy az élete hogyan alakult. Szerencsére most vele is csak írásban kommunikálunk, úgyhogy nem látta az arcomat közben, ugyanis nem tudok osztozni az örömében. Sőt, szerintem konkrétan büntetés úgy élni, ahogy ő fog ezentúl. Nem akarom a konkrét dolgot leírni, hogy magára ne ismerjen, de olyan, mintha egy ateistának dicsekednél azzal, hogy az egyetlen fiadat felvették a papi szemináriumba. Vagy hegyi remetének azzal, hogy Manhattanbe költözöl. Értitek? Ennyire nem tudom elképzelni, mi a fene jó van, mi jó lehet egyáltalán abban, aminek ő ennyire örül. Nem gyerekvállalásról van szó, hanem visszacsinálható dologról, de láthatóan eszében sincs visszacsinálni. Mit mondjak ilyenkor, hogy ne bántsam meg? Őszinte nyilván nem lehetek. Autista vagyok amúgy, ha ez számít, ezért szorulok ebben segítségre.
2023. aug. 12. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy megtalálás azt, amiben örömöd leled/ami a hivatásod lesz/ ahol jól érzed magad.

Ennyi

2023. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aha, ez jónak hangzik. Köszi.
2023. aug. 12. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat mesél róla, megmondhatod, hogy hát ez nekem nagyon nem lenne való, de örülök, hogy te boldog vagy.
2023. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem neha serto lenne az barát esetén meg plàne !, hogy nem ismer annyira engem vki, hogy tudnà azt alapbol, hogy en annyit tudnék csak ilyenekhez hozzafűzni hogy "uristen de gáz"


Barátoktol rendszerint nem is kapok olyanokat pl hogy valaki a horgolàsával vagy ilyenek dicsekedjen amik nekem vmi irto ingerszegény szánalmas dolgok es tudják hogy nekem mi számit izgalomnak.meg mi nem.



De engem legjobban olyan akasztott ki akivel anno sülve főve egyutt voltunk testvéri szinten szinte aztan elkoltozott es 10 ev .ulva beszeltunk ujra es irto kivancsi voltam 10 ev alatt mennxi megannyi minden törtènhetett vele erre neki állt arrol papolni 10 ev mulva!! Hogy épp gyömbéres teakúlönlegességet főz es hogyan kell csinálni!


Totál kiakadtam hogy 10 ev mulva teafőzés neki a téma??

2023. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Hiába a lepont nekem nem olyan barataim vannak akik zsibbasztanak. Hanem akik ismernek is.

Tudják pl.hogy egy macskához se fogok gratulálni, mikor rühellem pl a macskákat. Nem is erőltetik rám az ilyen dolgaikat. Mert figyelembe vesznek engem is nem csak magukat.

2023. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezheted tőle, mit talál jónak ebben. Pl így: mit vársz ettől az életmódtól, miben lesz jobb neked, mint eddig?
2023. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Negyedik, én azt már elfogadtam, hogy azt is meg kell becsülni, ha elmeséli valaki azt, ami éppen foglalkoztatja. Nem mindig örülök neki, nem mindig érdekel, sőt gyakran nem is értem, de már tudom, hogy az emberek így barátságosak. Ilyenekkel fejezik ki.
2023. aug. 12. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Barátokra vonatkoztattam.

Persze a szomszed nyugger szomszednéni meg az unokájárol beszél lelkesen azt megèrtem.

2023. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mert az emberek meglepő módon azt szeretik, ha a barátaik kedvesek hozzájuk, és az ő dolgaikról is beszélhetnek, nem csak arról, amit a válogatós barátaik szűrve megengednek nekik. Ez egy ilyen kétoldalú játszma.
2023. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5%

Amikor engem eljegyeztek pl, akkor nem ujságoltam akkor a bnőmnek aki épp akkor sírt szakítás miatt.


Tudod a barátok figyelembe veszik egymást.

2023. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!