Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú akivel pár napja...

Van egy fiú akivel pár napja beszélgetek instán, de ha nem nyitom meg egyből, annyi üzenetet ír hogy nem győzök rá valaszolni, sgy kis könyvet ír le. Hogy tudassam vele hogy zavar és idegesít?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
tiltsd le
2023. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tervezel még vele és csak ez a viselkedése zavar, vagy már egyáltalán nem akarsz tőle semmit?
2023. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit írj neki, amennyit akarsz.
2023. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Feketén-fehéren magyarul. Ne haragudj, nem tudok ilyen sok üzenetet elolvasni és válaszolni, nincs rá időm. Ha megsértődik, legalább megszabadulsz tőle.
2023. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Csináld amit általában szoktatok, ghostingold.
2023. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
11%

Kontrollmániás.


Megmondod neki, h neked ez nem frankó, változtasson rajta.

Ha nem változtat, repül a ban.

2023. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hónapokig húztam a dolgot egy ilyen emberrel. A vége az lett, hogy nyilván én vagyok a szar, amiért nem válaszolok mindig azonnal, de még le is tiltottam, mert hiába tartom kedves, jóravaló embernek, hiába szeretem, mint embert, nekem ez túl sok, én se az anyja, se a pszichológusa nem vagyok, hogy napi 9 kisregényre válaszoljak azonnal, készenlétben.
2023. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!