Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nevez a barátjának...

Miért nevez a barátjának olyan ember, aki irigy rám?

Figyelt kérdés

Valamint bizonygatja, hogy jobb nálam akár kis dolgokban is. Pl hamarabb ér oda x helyre.

Én nem tartom barátnak, ő / ők miért érez kötődést felém?



2023. aug. 14. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet irigységet érezni barátok felé, az ilyen kis dolgok, hogy ki ér oda előbb, ezek komolytalanok, egy normális barátság nem megy ebben tönkre.


Viszont ha te nem tartod barátodnak, az már más helyzet.

2023. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátság nagyon tág fogalom. Nagyon változó, hogy valaki kit nevez barátnak, és hogy miért vagy, milyen kotödés alapján teszi ezt Lehetséges hogy számára mást jelent a barátság szó és annak tartalma, mint számodra.
2023. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az irigység valamelyest minden emberben ott lapul csak az nem mindegy milyen szinten van jelen, és mennyire tudja ezt saját maga kezelni, illetve kifelé nem, vagy nem annyira mutatni.

A barátság tág fogalom. Lehet ez neki még belefér a barátság fogalmába, neked pedig már nem.

A kötődéssel és hasonló a helyzet, valaki már egészen apró dolgokért képes kötödni a másikhoz, valaki pedig nagyon nehezen kezd kötödni valakihez.

Kötődés és kötődés között van különbség nem mindegy a szint, a fok és a mélység.

2023. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját magában kételkedik, nincs önbizalma, ezért kell maga felé bizonygatnia, hogy ő bizony jobb nálad dolgokban, akár abban, hogy hamarabb ér oda nálad valahova.


Nekem volt hasonlóban részem, nagyon hamar lekoptattam magamról. Én más önértékelési gondjai miatt nem leszek boxzsák, csak hogy ő jobban érezze magát.

2023. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!