Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok/nők miért mondanak...

A lányok/nők miért mondanak el minden titkot a barátnőiknek?

Figyelt kérdés
Tudom van kivétel…

2023. aug. 14. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Mert ki akarják beszélni magukból. Amikor elmondják, megkönnyebbülnek. Persze nem mindegy, milyen titok, mert amíg a saját cikis dolgaikról van szó, addig lelkük rajta, de harmadik személy titkait kifecsegni nem túl tisztességes.
2023. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Ezen én se értem.

Nővérem mindig bátran elmondja a bénáskodásaimat még tömeg között.

Hát mit ne mondjak, kurvára örültem…

2023. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép dolog, én megtartom magamnak azokat az infókat, amiket bizalmasan oszt meg velem valaki. Sosem értettem ezt a viselkedést. A másik, mikor valaki a barátjának / barátnőjének számol be mindenről..
2023. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek "titkaim", maximum olyan dolgok vannak, amiket a tágabb környezetemmel nem osztanék meg, de olyan még nem volt, amit senkinek ne akartam volna elmondani egy idő után.

Úgy őszintén szólva nem élek olyan izgalmas életet, hogy bármiféle "extrém" dolog történjen velem, amit titkolnom kéne.

2023. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!