Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, képesek lennétek csak...

Lányok, képesek lennétek csak barátok lenni olyan férfival aki kifejezetten bejön külsőre is?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak olyan férfiakkal megy akiket nem tartotok jó pasinak?

Miért igen, vagy miért nem?



2023. aug. 15. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozom olyannal, aki tetszik. Vagy párkapcsolati szándékkal közeledem hozzá, vagy barátilag, nem szeretem a szürkezónákat.
2023. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, most is vannak olyan férfi barátaim, akiket helyesnek és vonzónak tartok, de sose jönnék össze velük más okok miatt; illetve a páromat egyikük se tudja felülmúlni, szóval erről ennyit. :D
2023. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hogyan közeledsz olyanhoz aki tetszik, és olyanhoz akivel csak barátság fér bele?
2023. aug. 15. 12:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, volt lány barátnőm, akivel mindig pengeélen táncoltunk, hogy nem akarunk egymástól semmit, de valahol midig odabökte viccesen, hogy jó pasi vagyok hogy nagyon jól megvagyunk mi ketten, egymásnak teremtett a sors minket, és éreztem hogy néha kicsit ő is túlgondolja a dolgot. Sőt volt hogy discoban elkezdet őlelgetni, simogatni, csókolgatni, persze másnap bocsánatot kért hogy sokat ivott és kicsit elkapta a hév, a barátságunk erre ne menjen rá, tehát valamennyire bejöttem neki külsőre is, a belsőmet pedig mindig dícsérte.
2023. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátsághoz kell a szimpátia a nőknek, illetve titkon azért valamennyire tetszen is a fiú barát, ha tényleg szoros barátságról van szó ilyen esetben.
2023. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem lennék képes. Van egy fiú barátom aki bejön külsőre, az elején tényleg barátságnak indult a részemről is, de már kicsit többet gondolok bele.
2023. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6

Milyen korosztály vagytok egyébként? Ha nem titok?

2023. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Totál nem.
2023. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mindent megtennék, hogy legalább szexkapcsolatba kerüljünk ;).

Egyszerű: akinek bejön a testfelépítése - mert magas, izmos, jóképű, erős, sármos, stb -, ahhoz tudat alatt is vonzódom, tehát kíváncsi vagyok, hogy legalább az ágyban működnénk-e.

2023. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen,képes lennék

Tiszteletben tartanám,ha ő nem akar többet;

de azért legalább legyen már a közelemben ! :):)

2023. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!