Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nézett végig a szemembe...

Miért nézett végig a szemembe mikor elsétált mellettem a büfénél a lány?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást néhányszor beszéltünk már pár mondatot, de nem egy helyen dolgozunk sajnos, viszont ma a büfé előtt álltunk páran, és mikor elsétált mellettünk 2-3 másodpercig mélyen a szemembe nézett, persze én is tartottam a szemkontaktust. Szerintetek ez jó jel? Rámozdulhatok? Egyidősek vagyunk.
2023. aug. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy jel arra, hogy meg akar ismerkedni veled. En elnek az alkalommal, nincs mit vesztened, sot.
2023. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem köszönni akart, vagy tetszel neki
2023. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem látunk a fejébe, honnan tudnánk? Amúgy mondjuk ha lenne tököd, akkor ezt meg se kérdeznéd, kisgyerek. Legyél már egy kicsit talpraesettebb. A lányok nem szeretik az olyan kis mimózákat, akiknek mindent a Gy.k.-n kell megkérdezni nőügyekben.
2023. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen állt a szemkontaktus mögött bármi szándék is. Ismerek olyan embereket, akik szimplán szeretnek másokat elemezgetni. Én tényleg csak akkor szemeztem másokkal, mikor komolyabb szándékom lapult mögötte.

De én azt tanácsolom, hogy köszönj rá legközelebb, abból baj nem lehet. Esetleg menj oda hozzá, kérdezz tőle valamit, hol is dolgozik, szereti e csinálni stb... Ne "rámozdulni" akarj, csak finoman ismerkedni.

2023. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!