Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barát mindig csak a másod...

Egy barát mindig csak a másod hegedűs?

Figyelt kérdés
Mindig a kapcsolat az első, ő a legfontosabb utána esetleg jöhetsz te mint barát....
2023. aug. 19. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Persze, legalábbis szerintem ez lenne a normális. A kapcsolatod az a jövőbeli családod, az az ember akivel összekötöd az életed. Persze ha csak dugni jártok össze akko ez nem áll fenn ezesetben a barát az első.
2023. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen az a kapcsolat. Ha csak dugós vagy éppen olyan, ami már negatív szakaszban van, ott lehet a barát a fontosabb.
2023. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Es ki a fontosabb, a pasid vagy a szuleid? A gyerek vagy a ferj vagy a szuleid? Melyik gyereked szereted jobban?

Nem gondolod, kerdezo, hogy ez nem Forma1, nem biztos, hogy helyezesek vannak.

2023. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem éppen értem, hogy mire gondoltál.

Fiú barátja vagy egy lánynak, akinek van kapcsolata? Vagy egy haverod hanyagol el a barátnője miatt? Vagy éppen nő nemű vagy és stb... De mondjuk ez szinte lényegtelen.


Én erre csak annyit tudok mondani, saját tapasztalatból, hogy mindig egy nagy változás egy barátságban, mikor az egyiknek kapcsolata lesz. Főleg az elején. Ha a barátod ellentétes nemű, akkor lehet ez egy alapkonfliktus is. Nálunk is így volt. Egy fiú barátom már nem keresett tovább, volt egy jó pár hónap, mire kiderült, hogy azért, mert nem akarja, hogy a párom féltékeny legyen rá. Onnantól minden a normális kerékvágásban megy.

Én sem vagyok azért szent, kevesebb időt szánok másokra, mint a párom előtt tettem, de nekem ez így pont jó. Akik közel állnak hozzám, azokkal igyekszem annyi időt tölteni, amennyit ezelőtt, még ha nem is mindig sikerül. Akik viszont csak ilyen felületes ismerősi/baráti... valamilyen körben voltak, hát, nekik leáldozott. De ahogy észrevettem én sem hiányzom nekik különösebben.


Azt tanácsolom, hogyha úgy érzed, hogy a barátod elhanyagol a kapcsolata miatt, beszélj vele. Szinten minden helyzetben a legjobb megoldás a kommunikáció. Ne feledd azt sem, egy barátságnak kétoldalúnak kell lennie.

2023. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!