Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barát egy ilyen,...

Szerintetek barát egy ilyen, nem megalázó ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Van egy barát barátnőm akivel sokat beszélünk jól elvagyunk megbeszéltük hogy megyek hozzá, előtte felhívott hogy nagyon haragudnék-e ha csak fél - egy órára mennék át hozzá ugyanis jönne hozzá a szexpajtija....
2023. aug. 18. 07:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Ja, hogy te nem is barátként tekintettél rá..és most féltékeny vagy..a semmire.

Nem, nem megalázó. Őszinte volt veled, mint barát. Az, hogy te ezek szerint nem is barátként tekintesz rá az egyéni szociális probléma.

2023. aug. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Mi ebben a megalázó? Az, hogy te többet képzelsz bele, vagy az hogy őszinte veled?
2023. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Neki lehet. Nem kell a masiknak csak szexre🤣
2023. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1. Teljesen barátként tekintek rá abszolút nem vonzódok hozzá jelenleg alakul egy kapcsolat is, ezt nem tudom honnan vetted itt a lényeg az hogy fontosabb neki a szex mint a barátja
2023. aug. 18. 07:15
 5/17 A kérdező kommentje:
Tényleg az a lényeg nem tudom hogy értitek, hogy meg volt beszélve a találkozó de utána le akart pattintani... Csak azért hogy szexeljen
2023. aug. 18. 07:17
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez alap. Kapcsolatban is.hogy nem a cimbik az elso. Hanem az utolsók.
2023. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem pattintott le, csak rövidebbre fogta a találkozásotokat, mint eddig. Komolyan, neki nem lehet nélküled élete, saját programja, ahol te nem szerepelsz?
2023. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6. Kapcsolat az teljesen más de ez nem az...


7. Régen találkoztunk...van élete neki nyugi rajtam kívül is

2023. aug. 18. 07:34
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, neked írhatunk mi itt bármit is. Te leragadtál egy hisztis 5 éves szintjén. Kérlek, nőjj fel.
2023. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom fontos volt neki közölni Veled, hogy rájött a b.hatnék, és miért csak ennyi ideje van, én ezért nem tettem volna, nagy pszichomókusi képesség nem kell hozzá, lényeg, hogy sz.rul érezd magad, te sem vagy neki közömbös, nem véletlenül csak b.szópartnerre telik neki, stb...

Amit nem értek, hogy miért védik itt zsigerből a b.nőt???

2023. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!