Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes adni esélyt és tovább...

Érdemes adni esélyt és tovább barátkozni?

Figyelt kérdés

Vázolom a szitut:


Van két barátunk, egy pár, négy éve házasok. Két éve ismerjük őket. Gyakran össze járunk, sőt nyaralni, már tavaly is együtt mentünk, már kezdtünk össze melegedni, és az ő barátaikkal is jóban vagyunk lassan, ők meg a mieinkkel, sokan persze ismerték egymást ezek közül.


A csávó tök jófejnek tűnt, utazáskor és itthon is gyakran sörözünk együtt, qrva jó a buli. A menyasszonyom nagyon jó barátnőt talált, szóval amúgy minden jó. Elég sikeresek mindketten, szépen épül külön külön a karrierjük, már az egyetem alatt kezdték. Anyagilag eléggé el vannak eresztve. Mi sem panaszkodunk, valahogy hasonlítunk is ebben velük.


De nem rég beszélgettem egy közös ismerősünkkel, akinek meséltem a közös utazásokat. Tetszettek neki a sztorik, de aztán megjegyezte, hogy legalább Mi jól érezzük magunkat velük. Meglepődtem megkérdeztem mi a célzás? Erre a férjet kezdte szidni, nagyon egyértelműen. Azt mondta bárkivel megtalálja a közös hangot ezzel nincs baj, de abban az emberben egy csepp jó sincs és sose volt. Megkérdeztem ugyan miért?! Tök rendes, humoros, jó fej, akkor mi a gáz. Mondta, hogy a csaj a férje testvérének volt a menyasszonya. És a csávó elvette tőle... Elcsábította és csak, hogy még kisebb darabokra törje az öccse szívét még feleségül is vette. Meg, hogy a csaj a legédesebb ezen a Földön, a férje viszont egy igazi önimádó. És nem tudja, most milyen a házasságuk de kezdetben csapnivaló férj volt, fűvel fával csalta és csak a felesége pénzét költötte.


Szóval ezek után elgondolkodtam. Semmi közöm hozzá, a magánéletükhöz, de ez alapján már annyira nem szimpatikus a fickó.. De lehet én ítélkezem túlságosan. Ettől függetlenül jól kijöttünk és igazából jó férjnek hittem, úgy láttam nagyon szeretik egymást. Szóval ezért nem is akarom, hogy hirtelen kerüljük őket. De közben már nem is megbízható a számomra.


Ti hogy reagálnátok erre a helyemben?



2023. aug. 20. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet az Ő szájukból másabb fekvésű a sztori.Egyébként,ha szószerint így történt volna,akkor sem igazán hiszem,hogy az változtatna,hisz amíg nem tudtad ezt a dolgot,nagyon is kedvelted.


Ha viszont neked ez nem fér bele,nem akarsz ilyen emberekkel barátkozni,szimplán mondj nemet bizonyos meghívásokra azt lekopnak...

2023. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én telibe szarom az ilyen mendemondákat amég nem látom konkrét nyomát hogy ilyen lenne. Ha velem normális, jól érezzük magunkat akkor miért kellene egy full random emberre hallgatnom aki lehet hazudik mert nem kedveli a faszit?
2023. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz elhinni, hogy csak azért vette el a csajt, hogy összetörje a tesója szívet s már évek óta házasok. Más lehet a valóság, egymásba szerettek, megesik az ilyen. De inkább velük kellene erről beszélned, megtudni az igazat, ha ez zavar.
2023. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# amikor én hallottam a sztorit nekem az jött le, hogy annyira nincsenek gátlásai, annyira nincs tekintettel senkire, hogy szemrebbenés nelkül elszerette a tesójától is a csajt és lehet, hogy a tuti pénzes apuka kislányát látta akkor benne.. . Csak itt nem írtam le pontosan, nem akartam szövegelni.
2023. aug. 20. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon primitivnek talalom ezt a fajta gondolkodast. En az o helyeben teged felejtenelek el.
2023. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Csakis azért elvesz egy nőt feleségül, hogy az öccse rosszul érezze magát. Ez tényleg nem hihető.

De akárhogy is van, egy barátnak nem dolga mások magánéletében vájkálni, és ebből csak az derült ki, hogy akivel beszéltél, pont ezt teszi. Valószínűleg veletek is. Én inkább ezen gondolkodnék el.

2023. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!