Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek sikerült becsatlakoznia egy, már összekovácsolódott baráti társaságba?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy én vagyok hendikeppes ehhez, vagy ez amúgy is egy nehéz feladat.

Valahányszor próbálkoztam, mindig ott kötöttünk ki, hogy végül senki nem figyelt rám a társaságból, vagy csak az egyikük - ugyanakkor mégis azt mondják, jöjjek máskor is.

Nem igazán tudok hozzászólni a beszélgetésekhez, mert azoknál az élményeknél, amelyeket együtt éltek át, én még értelemszerűen nem voltam ott, hiszen új vagyok...

Ha kérdez is valaki, végül úgysem hallgatja végig a válaszom, 1 mondatom után elkezd új ingereket keresni (pedig nem vagyok szófosó). És így tovább.


Akiknek jobban megy: mit csináltok?



2023. aug. 21. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kb. lehetetlen.
2023. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!