Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felkeresett a régi barátnőm,ho...

Felkeresett a régi barátnőm,hogy békülni akar,mert régen a pasija eltiltotta tőlem. Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Több éve egyszercsak összejött a pasijaval és egyik napról a másikra törölt mindenhonnan,engem is és a baratainkat is. Hiába kérdeztem más helyeken,élőbe mi baja,nem is köszönt. Most a pasijával együtt felkerestek,hogy kezdjük újra,de magyarázatot nem adtak a régebbiekre csak,hogy rossz mert nimcs senkijük. Ti mit reagálnátok?
2023. aug. 21. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a faszba.
2023. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Eddig is megvoltam nélkületek, ti akartátok így, most már nincs rátok szükségem. Talán ennyit.
2023. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem reagálnék rá, később meg letiltanám, hogy ne keressen még1x...
2023. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Háttőő... ez soha nem lesz már barátság. Nem rád van szükse, hanem csak egy valakire, akin energiavámpíroskodhat.


Ennek tudatában... ha neked oké, hogy csak ki vagy használva, és bármikor el lehetsz dobva, mint egy koszos rongy 🤷‍♂️

2023. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha szakított volna a párjával, mert rájött, hogy bántalmazó, vagy most "szabadultak" egy vallási szektából, mindjuk akkor. Ha ő most is normálisnak tekinti az akkori eljárást, akkor semmiképpen.
2023. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom társaságra vágyik, most te vagy a pakliban.

Ha rám hallgatsz, tiltsd le a faszba...

AMi nem müködött, akkor később sem fog...

2023. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy takarodjon. Mindenkit elmartak maguk körül, nem maradt senki. Most meg téged vesznek elő, mint egy használt papirzsebkendőt! Te tudod, de belém többet nem rúgna, az biztos!
2023. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú baráttal jártam így. Megismerkedett egy akkor tini lánnyal. (Mi már huszonévesek voltunk) Támogattam a kapcsolatot, biztattam stb. Majd szépen lassan nem is válaszolt nekem, vagy ha igen, akkor bunkó volt. Kiderült, nem engedte a barátnője, hogy beszéljen velem. :D Pedig évek óta nagyon jó barátok voltunk, és nekem is volt párom. Kár volt féltékenykednie... Le is lettem törölve mindenhonnan részéről. Egy év múlva mikor szakítottak, felkeresett újra, hogy nagyon hiányzom neki stb... Elküldtem, és 5 éve nem beszéltünk. Néha hiányzik, de tudom sosem lesz már olyan az egész mint régen.

Küldd el!

N

2023. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy halmozottan undorito. Ezert el se magyaraznam, miert ne is koszonjunk ezutan se.
2023. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!