Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálja a barát-bar...

Ezt miért csinálja a barát-barátnőm ha van új kapcsolata?

Figyelt kérdés
Lány barátomnak van uj pasija de folyamatosan nekem küldi a képeket mindenféléről, illetve minden nap keres rámír, találkozni akar, hogy beülhetnénk valahová, ez azt jelenti hogy csak unaloműző lennék? Tudom hogy barátok vagyunk, de miért nem a pasival foglakozik? Szerintek a pasija ezt meg fogja érteni hogy ennyire jóban vagyunk?
2023. aug. 22. 08:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen még valami, tett fel instára uj képet magáról és nekem dicsekszik hogy milyen sokan ráirtak. Most erre mit mondjak? Miért nekem írja?
2023. aug. 22. 08:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki aki nem tűnik el amint párja lesz

Nem értem ezzel mi a gondod

Én örülnék neki hogy engem se hanyagol el

2023. aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lelki szemetesnek használ akivel megoszthatja az élményeit akár negatív vagy pozitív, beszélhet magáról te meg asszisztàlsz hozzá.


Gondolom visszafelé meg nemigen érdeklődik semmirol es allndoan csak magárol van szó

2023. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*róla
2023. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy poénkodunk meg minden, tehát nem panaszkodik mert azt nem hagyom! Inkább csak az zavar hogy ha van egy új pasi, akkor vele ossza meg a dolgait ne velem. Ha nekem lenne uj csajom, tuti vele foglalkoznék többet, ez alap dolog, hogy valamelyest kevesebbet beszélnék a barátommal. Nem értem.
2023. aug. 22. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan sejtésem, hogy te többet akarnál tőle. Úgy viselkedik veled, mint egy baráttal. És van benne szerintem egy olyan is, hogy annyira azért nem fogta úgy meg a pasi őt, csak ilyen próbálkozás, hogy valakije legyen. Én ezt tudom elképzelni. Legalábbis nálam volt ilyen, csak fordítva.
2023. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Azt hozzá kell tennem hogy pár hónapja ő akart velem összejönni, mondta is ha függetlenek leszünk akkor akár össze is jöhetnénk, de nekem akkor volt kialakulóban egy kapcsolatom, és nem is jön be úgy hogy esetleg komolyabb is legyen közöttünk. Kavartunk buliban régebben, ilyen volt. Úgyhogy én nem szeretnék többet tőle.

2023. aug. 22. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy igazából téged szeretne, azért nem érdekli annyira a pasi..
2023. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!