Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért én vagyok a rossz ebben...

Miért én vagyok a rossz ebben az esetben?.Nem hinném hogy túlreagálom?? Ez nem normális????

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm terhes a mostmár egy vőlegényemtől. A másik két baràtnőm ezt tudta és szépen elhallgatta. Ezt is csak úgy tudtam meg, hogy meghallottam " akkor Katinak majd elmondod te"

Azt tudtam, hogy barátnőm terhes, de azt nem tudtam hogy kitől mivel sok ilyen olyan kapcsolatban volt.


Exem azután jegyzett el, hogy ő viszont már tudta, hogy a barátnőm terhes tőle! Azzal vêdekeznek, hogy sokat ittak! Nem mellesleg nekünk van egy 10 éves kislányunk!


Most azért kapom az ívet, hogy márpedig szívből bocsánatot kértek ( pl a barátnőim) és még én vagyok a rossz, hogy nem beszélek egyikkel sem.



2023. aug. 26. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!
2023. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát, szerintem nem vagy rossz; érthető , ha nem akarsz velük beszélni. Mármint, nem azoknak a tisztje lett volna elmondani; akik nem estek teherbe a csávódtól; tehát ővelük azért még lehet, hogy dumálnék, mert ezt nem nekik kell; nem az ő vállukat kellett; hogy nyomassza,hanem azt a barátnődet, meg a párodat. Szóval, ha egy oldalbarinő, aki nem terhes a párodtól, ő mondja el, és mondjuk úgy, hogy még nem egyezett bele a terhes barátnő pl, az nem lett volna szép dolog, mert akkor spicliskedett volna; szóval én sem vállaltam volna ennek a terhét, hogy én közlöm, hogyha nem beszéltük meg előtte; hogy mondjam el én, mert ő cikinek tartja. Szóval az "oldalbarátnők" akik nincsenek benne úgy ebben a sztoriban,hogy gyereket is várnak, hát, én őket még azért ennek a szituációnak a tekintetében "ártatlannak" sorolom; mert nem az ő dolguk lett volna elmondani. Hiába tudtak róla, ez nem az ő soruk, ezt nem nekik kell elmondani; hanem, annak , aki okozta; nempedig spicliskedni, bemártani a másikat, szóval az ő reakciójuk érthető;velük azért beszélhetnél mondjuk.
2023. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

A barátnőidnek idővel megbocsátanék, szar helyzetben voltak, ha a terhes bige is a barátnőjük.

Viszont a csávód világi forma, azért jegyzett el 10+ év után, mert lelkifurdija volt a becsúszott gyerek miatt. Gyönyörű.

Apucinak a 10 éves gyerek miatt TALÁN megbocsátanék, ha nagyon kaparna. A kismama viszont menne a lecsóba azonnal.

2023. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyerekkel se foglalkozott
2023. aug. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!