Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Akit egykor...

Mit csináljak? Akit egykor szerettem, de mára már megutaltam a kétszínű veselkedése miatt meg a manipulálásai miatt??! Sokszor megbántott egyébb dolgokkal, beszólások, bunkózás stb… 5 évet vesztegettem erre a barátságra, és annyira dühít..

Figyelt kérdés

De hát én is buta voltam, h mindig meg bocsátottam neki. Legszívesebben annyira megbosszulnám és én is kihasználnám és manipulálnám őt, ahogy ő engem. De egy részemnek meg nagyon hiányozna, mert van jó oldala is és sokat beszélgettünk ez idő alatt mióta ismerjük egymást. És félek hiányozna.


Mit csináljak szerintetek?


2023. aug. 30. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hát egy fiú haverommal ugyan így voltam. Ahogy kicsit jobban állt anyagilag és összejött egy tőle idősebb nővel teljesen megváltozott. Pedig előtte egy nagyon normális végtelenül szerény fickó volt. Aztán egyszer úgy felhuzott, hogy megakartam ütni. De nem tettem,eszembe jutott, hogy régen ennyit segített. Egyszerűen csak nem kerestem utána és idővel rájöttem, hogy a mi kapcsolatunk véget ért. Tedd te is ezt.
2023. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De engem meg mindig keres és rámír
2023. aug. 30. 14:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg az a baj nagyon behálózott vagy, hogy írjam. Nagyon a hatása alatt tudok lenni. Fontos lett nagyon számomra, de néha ez a viselkedés…
2023. aug. 30. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Engedd el...
2023. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jól éreznéd magad, ha lesüllyednél a szintére? Tényleg ilyen szar ember vagy? Ne már.
2023. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A bosszúzgatást nem ajánlom, mert negatív spirál alakulhat ki belőle. Meg ahogy leírtad ezt az embert, nekem úgy tűnik hogy ő sokkal rutinosabb lenne ebben, sőt akár jóval elvetemültebb is. Tehát főleg nem jönnél ki jól.

Amit én ajánlok neked, az az hogy mérlegelj!

Mit ad neked ez a kapcsolat, mik azok a plusszok amiket csak és kizárólag tőle kaphatsz meg. Mi az amivel ártani tud neked, és végül vond ki a hátrányokat az előnyökből. Ha még mindig pozitívban marad a mérleg, akkor még maradhatsz is vele, miért ne? Hiszen profitálsz is, a hátrányok mellett. Viszont van egy fontos dolog, ha maradnál! A határaidat nyíltan és egyértelműen húzzad meg neki. Ha korrekt emberről van szó, tiszteletben fogja tartani, és akkor nem lesz annyi problémátok se, mint korábban. Tiszta, nyílt, egyeneses kommunikáció kell a te oldaladról is felé ezekről a dolgokról. Viszont ha ő sunnyogna, vagy megígér mindent de folyton áthágja a lefektetett határokat, akkor lehet célszerűbb inkább tényleg megválnod tőle.

2023. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm! Ez most hasznos tanács volt, tényleg.😊🫶🏼
2023. aug. 30. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!