Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már, hogy megszakítottad...

Volt már, hogy megszakítottad a kapcsolatot egy baráttal, de később megbántad? Mi volt a sztori?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha megszakítottam egy baráttal a kapcsolatot, annak nyomós oka volt. Nem volt miért megbánni a dolgot.
2023. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem bantam meg. Harminc ev baratsagnak tuno valami es 25 ev szunet utani nagy ujrabaratkozas utan sem. ( Otven vagyok.) Illetve mindig azt bantam meg, hogy ujra kezdtem.

De. A tevedes jogat fenntartom magamnak, igy bele szoktam menni az ujra baratkozasba neha, csak utana minden megismetlodik.

2023. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottam meg pár barátságot, mert nem volt értelme fenntartani őket. Találkoztunk, mert miért ne, meg szokásunk volt X időben találkozni, de nem tudtunk mit beszélni, olyan közömbösek voltunk egymással, és egy idő után azt mondtam, hagyjuk. Másik esetben a másik fél mondta, hogy hagyjuk, én meg igazat adtam neki. Nem bántam meg egyiket sem, de nem is rosszban váltunk el.


Gondolom neked megbánós sztorid volt, ha kérdezed. Anonim oldal, leírhatod, hátha tud valaki segíteni.

2023. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves tőled 3-as. Nos, okkal szakítottam meg a barátságot, mert úgy éreztem, hogy egyoldalú volt és teljesen elhanyagolva éreztem magam. Szóval nem arról volt szó, hogy hátba szúrtak vagy elárultak volna. Viszont eltelt egy év és mostanában gyakran eszembe jut, hogy vajon hogy van a volt barátom, jól van-e stb. Ugyanakkor azt is tudom, hogy nem bírtam volna fenntartani a kapcsolatot és valószínűleg nosztalgiázom csak.
2023. szept. 2. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bántam meg. Szerintem ezt reálisan kell nézni. Egyoldalú barátságra nincs igényem.
2023. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy megszakítottam a kapcsolatot, és a szívem mélyén ugyan tudtam, hogy ez a jó döntés, de ettől függetlenül nagyon sokáig hiányzott az illető az életemből. Még néha manapság is eszembe jut, hogy vajon mi lehet vele, mi lett volna, ha mondjuk valahogy kitartott volna a barátságunk, vajon hogy lennénk most, pedig már jó 5 éve nem beszéltünk. De nem bánom, hogy így alakult.
2023. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen 6-os, ilyesmit érzek pont.
2023. szept. 8. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!