Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted létezik igaz barátsá...

Szerinted létezik igaz barátság, ha igen milyennek képzeled?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem igen.


Önzetlennek, közvetlennek, őszintének képzelem, ahol a felek gyakran találkoznak egymással, és rendszeresen fordítanak időt egymásra, és a kapcsolatukra. Segítenek egymásnak, és mdg tudják beszélni egymással a gondolataikat, problémáikat, esetleges dilemmáikat, tanácsot tudnak egymástól kérni.

2023. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Sosincs benne irigység. De ilyet még nem találtam!
2023. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván létezik. Meg most ez is egy érdekes dolog mert ha valakivel már 4 éve nagyon jól kijöttök akkor mik lennétek ha nem igaz barátok? Attól, hogy rá egy évre összevesztek és vége attól még igaz barátság volt. Meg akkor is az volt ha szimplán elfelejtitek egymást.


Attól függ ez, hogy miként definiálod az igaz barátságot

2023. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Középkorú férfiként elmondhatom, hogy nincs barátom.

Mindegyik,aki életem során volt,akkor tűnt el,amikor párja lett. Pedig volt olyan is,aki szinte testvérem volt,annyira szerettem.

Irigység nem volt egyikben sem,szerencsére:)

2023. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

létezik-e igaz barátság?

együtt egymásért, de ilyen a filmekben van, vagy nagyon ritka, ha két ember vagy több minden mentes barátja van és kitartanak egymás mellett akár gyerekkoron át a felnőtt életig, és senki semmi nem tudja ezt a szövetséget szétrombolni.

ilyenkor jöhet közbe a házastársi féltékenység, hogy nagyobb és szorosabb kötelék van közöttük mint kettejük között.

Eltudnék képzelni magamnak egy ilyen igaz barátságot, ahol bármiben számithatunk a másikra, olyan erős láthatatlan szál van közöttünk, ami soha nem választ szét minket, bárhová menjünk.

Erőt adó, tápláló felemelő szövetség lenne a miénk, bárhol vagy IGAZ BARÁT találj meg most :-)

2023. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szépen kevesen tudták megfogalmazni a barátság lényegét,mint az 5- ös válaszoló !

Sokan elgondolkodhatnának rajta,nagyon sokan !


#4

2023. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Pár hónapja azt mondtam volna, létezik. Tűzbe tettem volna a kezem a legjobb barátomért. Meg is égettem volna.
2023. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

A barátság még egy jó házasságban is megvan!

Jóban-rosszban, ezt jelenti!

2023. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ketto evig ilyen baratnom, egyetemen ismertuk meg egymast, hasonloak voltunk csaladihatter es egyeb gondjaink teren, ugyanugy alltunk az elet dolgaihoz is. Iszonyatosan sok orat toltottunk egyutt es beszelgettunk rengeteget. Volt is egy kozos titkunk amoly uzeleti dolgunk amiben ketten voltunk es emiatt is extran fontos volt, hogy tiszta, atlathato es irigysegmentes, onzetlen legyen a kapcsolatunk. en teljesen azt ereztem, hogy o olyan mint egy nagyon jo testver akinek orulok a sokereinek es viszont o is nagyon boldog volt a sikereim miatt, de egymas gondjait is melyen megertettuk. Mahogy vege lett az egyetmnek hazakoltozott es addigra mar gyereke is szuletett, 200km arrebb el es mar amikor mondta hogy egyetemnek vege innentol max evente 1x fogunk talalozni mar akkor elsirtam magam es olyan volt mint amikor tudod, hogy egy parkapcsolatod vegeter. Azota sem talaltam ilyen embert.
2023. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!