Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok férfi miért ilyen hogy ha...

Sok férfi miért ilyen hogy ha a singli nő barátságot ajál akkor szerintük abba az extrák is bele kellene tartoni és lelki terror alatt tartják ezzel a nőt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Hogy lesz ebből lelki terror?

😳🙄🤔

2023. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy hogy folyamatos a presszáció részükről az extra miatt és csak a gyenge pillanatot várják a nő egyszer hátha úgyis enged és utána akkor meg jöhetnek azzal ha egyszer megvoltál cica akkor többször miért nem és a lelki terrornak soha nem ér véget
2023. szept. 25. 20:30
 3/12 Kitana. ***** válasza:
69%
Rossz srácokkal barátkozol, egyik haverom se terrorizált még szexbe soha, esetleg építsd le a fuckboyokat, ha csak a barátkozás a cél.
2023. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, az nem a barátom, tehát nem is fordulhatna elő. Ezek a friendzoneolások sem voltak nekem sosem rendben. Semmi keresnivalóm nem volt csórik életében, hogy "reménykedhessenek". Nem korrekt. Egyszer észreveszi az ember, hogy a másik máshogy néz rá, ha nem akarok tőle semmit, akkor ott vége a dolognak részemről.
2023. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Kevés férfi ilyen, rossz emberekkel veszed körbe magad.

Voltam már baráttal ágyban nem egyszer, de mindig mindketten egyformán akartuk.

2023. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az nem tetszik a kérdésed feltevésében, hogy általánosítasz benne - és ezzel speciel engem sértesz, - mert nem tartozom abba a kategóriába, amelyet úgy általánosítva rá akarsz húzni a férfiakra. 1998 óta élek stabil kapcsolatban a nővel, aki jelenleg is a feleségem, - jól kijövünk és semmilyen szinten nem keresek magamnak senkit, semmire! És ha - akármiért is - megismerek egy nőt az életem folyamán, nem esik nehezemre nem prédaként tekinteni rá! A te megközelítésed szerint akkor már mehetnék is időpontért az elmeorvoshoz...
2023. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk igen. Feltehetnéd a kérdést úgy is, hogy a te férfi romlott lelkű ismerőseid.
2023. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem általánosítottam és nem "húztam rá" semmit kompletten a férfiakra! Vagy idézd hol írtam hogy ez minden férfira vagy akár többségükre igaz!
2023. szept. 25. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem baratsag.. Valljuk be a legtobb noi tema kicsit se erdekel egy ferfit, nagyreszt valami tobb remenyeben spanol
2023. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Te egy bantslmazo tipussal baratkozol. Narcisztikus!!

[link]


Ezt w csatornst nezd vegiges felusmered!

2023. szept. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!