Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lelki terror, mit csináljak,...

Lelki terror, mit csináljak, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akit már évek óta ismerek, de mindig is féltem tőle,mert lelkileg nagyon ki tud csinálni,tudom 2honapig tapasztaltam anno suliba, aztán eltávoludtunk,de ujra elkezdtünk beszélgetni,barátkozni,bulizni tök jó volt,egy héten 2-3-4 összefutottunk,mindig tudtuk jókat beszélni,na meg rengeteget segítettem neki, de ezeket mind elfelejti, pár hónapja egyedül álló na azóta pokol mert nagyon unatkozik,és felrángat mindenap beszélgetni, valamikor azt se érti meg hogy melo után hulla vagyok,meg még nem voltak hidegek ,kijött értem hogy dumáljunk oszt közbe ,össze hívott pár tagot hogy iszunk és en is megyek ,ha nem megsértődik stb.. Na ha a hétből kihagyok 1napot és másnap nem találkozzok vele akkor kisgyerek módjára megsértődik,áll híreket terjeszt facebookon, össze akar uszitani néhány haverral,osztálytárssal, volt már példa hogy a házunkal dudált vagy jo 2-3percig vagyis lejebb csak halottam,mert nem mondom neki meg pontosan mert akkor itt járkálna valamikor unalmában,mi tévő legyek? Már az öngyilkosságon gondolkozzom és ez nem vicc!

2018. dec. 6. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
+ ami rosszul esik azzal piszkál,és az áll hírre vissza tudom,mert egyszer nem akartam vele beszélni és már terjesztette végül bocsánatott kértem holott nem nekem kelett volna.. De ha mondanám hogy hagyjon akkor ezek lennének, +kínosabb képeket is tovább küldözgetné amit videohivasba ment le.. Ezért nem tudom mi tévő legyek,mert ezeket mind elakarom kerülni
2018. dec. 6. 22:52
 2/6 anonim válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy fáraszt és azt szeretnéd, ha nem "nyomulna" ennyire, hagyjon békén.
2018. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen ovis szinten van, hogy képes "rossz híreket terjeszteni rólad" ha "nem foglalkozol vele", azt én inkább ignorálnám, kerülném, mert problémás.

Nő is csak arra kell neki valószínűleg, hogy "gondját viselje".

Le fog rántani lelkileg nagyon-nagyon...

2018. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha van családod, tőlük kérj első körben segítséget.
2018. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz,gondolkodtam erősen az öngyilkoságon,de akkor itthon nem tudom hogy dolgoznán fel és nem is tudnánk,hogy miert...

Pedig van 2 ötletem,ezeket olvasom már régóta...

2018. dec. 7. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj, nehogy ezen gondolkodj már, miatta! Pont ez a célja, hogy maga alá rendeljen, és ne legyen tőle független személységed. Ne így vess ennek véget.
2018. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!